Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Гарячі путівки на Кубу. Путівки Куба.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

    .

Курорти Куби Готелі на Кубі

Переглянути всі

курорти куби готелі куби
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Куба - Острів Свободи

Куба приваблює туристів недорогим відпочинком, великою кількістю пам'яток, м'яким кліматом. Це батьківщина Че Гевари, Фіделя Кастро, Ернеста Хемінгуея. Крім того, Куба є країною тютюну та сигар. Багато туристів приїжджають сюди заради того щоб викурити ароматну сигару і відпочити від виснажливого ритму мегаполісу.
На Кубі сигари курять практично всі місцеві жителі. На острові існує навіть Центр дослідження тютюну, де виводять його нові сорти, а також придумують нові методи захисту тютюнового листа від шкідників. Якщо ви є щирим шанувальником сигар, обов'язково приїжджайте на Кубу. Тут ви побачите класичну технологію ручної скрутки сигар і скуштуєте найсмачніший ром.
Знайти тур на Кубу вам допоможе туристична компанія Бі Тревел. Ви можете ознайомитися з діяльністю нашої компанії, прочитати численні відгуки про роботу. Вартість путівки на Кубу залежить від рівня готелю, а також від пори року, обраного курорту. Багато туристів воліють відпочивати по системі все включено, такі послуги пропонує, наприклад, компанія Melia Hotels International.
Поїздка на Кубу була б не повною без огляду місцевих визначних пам'яток. Починати знайомство з островом рекомендується з відвідин Гавани. Тут варто подивитися Кафедральний собор Св. Хростофора, який входить до списку ЮНЕСКО. Також неможливо не побачити Гаванський Капітолій, який так схожий на Капітолій у Вашингтоні. Історична частина міста «стара» Гаванде розділена від «найстарішою», бульваром Прадо. На бульварі можна побачити палац одружень Паласіо Матрімоніос.
Неможливо не відзначити будинок одного з найвідоміших письменників століття Ернеста Хемінгуея. Цей будинок також називають Finca la Vigia, що в перекладі означає «Будинок з видом». Гіди наполегливо рекомендують відвідати також кладовищі Клон. Тут побудовані найкрасивіші надгробки, скульптури і навіть цілі меморіали. Кладовище ще називають «місцем проживання ангелів» і це цілком виправдано, тут представлені найрізноманітніші скульптури ангелів.
Не залишить туристів байдужими і меморіал Хосе Марті - найвідомішого співака свободи і незалежності, саме він вважається прабатьком модернізму в літературній традиції Куби. Обов'язково варто сходити і в Музей революції, це одна з найвідоміших визначних пам'яток Острова Свободи.
Туристична компанія Бі Тревел пропоную найпривабливіші ціни на відпочинок на Кубі. Численні екскурсії, життєрадісні місцеві жителі, все це дозволяє провести найкращий відпочинок. Присвятіть Кубі своє літо 2019. Ціни на тури вас порадують.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81