Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Гарячі путівки до Мексики. Путівки Мексика.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

      У таку гарячу по клімату і за характером країну як Мексика гарячі путівки розлітаються так само швидко, як і свіжі гарячі пиріжки на базарі. Не дивно, враховуючи той факт, що проведення відпочинку в Мексиці може стати для Вас одним з найбільш захопливих і неймовірних пригод всього життя. Гарячі путівки в Мексику настільки різноманітні, наскільки багатогранна і сама Мексика: перед Вашим вибором представляються путівки до Мексики для проведення оригінального і активного відпочинку, а також унікальні гарячі путівки в Мексику для пляжного відпочинку або подорожі по морях. Агентство подорожей Бі Тревел з радістю і задоволенням запропонує Вам гарячі путівки в Мексику, причому асортимент цих путівок дозволяє Вам вибрати варіант проведення відпустки, виходячи з Ваших власних уподобань і, що важливо, Вашого фінансового стану та запланованого бюджету.

Курорти Мексики Готелі в Мексиці

Переглянути всі

курорти мексика готелі мексика
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Мексика - країна таємниць цивілізацій майя

Мексика одна з найзагадковіших країн. У цій країні збереглася безліч пам'ятників часів ацтеків і майя, а також такі дивовижні природні споруди як, наприклад, снігові вулкани. Сучасна Мексика сподобається справжнім шукачам пригод, пам'ятайте, що це не єгипетський пляжний відпочинок по системі все включено. Колоніальна атмосфера, скарби, які залишилися з часів іспанського володіння, все це тепер відкрито перед вами.
Знайти тур до Мексики вам допоможе туристична компанія Бі Тревел. Ми пропонуємо нашим клієнтам найвигідніші пропозиції. Вартість путівки в Мексику залежить від багатьох факторів, серед яких: рівень готелів, насиченість програми. Проведіть в Мексиці літо 2019, ціни нашої компанії вас порадують.
Одним з найвідоміших природних чудес цієї країни вважається Мідний каньйон, ніщо не може зрівнятися з ним по красі. Це самий глибокий каньйон в Північній Америці. Сьогодні - це Мексиканський національний парк. На цій землі проживає корінне населення тараумара. Вони досі зберегли свої звичаї і традиції. Туристи зможуть покататися тут на конях, піднятися на гору, подивитися на флору і фауну, зробити барвисті фото.
Поїздка в Мексику стане для будь-якого туриста справжнім відкриттям. Що ще можна подивитися в цій країні? Один зі священних міст майя Чичен-Іца, тут розташована піраміда Кукулькана, головний символ країни. На іспанській мові назва піраміди звучить як Ель Кастільо. Її можна порівняти хіба що з Китайською стіною і Ейфелевою вежею. Кукулькана - це не просто піраміда, це своєрідний астрономічний календар. Кількість ступенів становить 365, як і днів у році. На вершині піраміди туристи зможуть побачити храм Кукулькану, тобто пернатому змію. Найсприятливішими днями для відвідування піраміди вважаються дні осіннього і весняного сонцестояння, в цей час тінь, падаючи на сходинки, створює ефект пересування змії.
Плаза де Торос відмінно підійде для туристів, які жадають гострих відчуттів. Тут можна подивитися на бої биків, а також оцінити вправність ковбоїв. Якщо ви думаєте, що це легко, чому б не спробувати приборкати бика самому? Правда проти туристів виступає найменший бичок. Відчуйте себе справжнім мексиканським матадором.
Актуальні ціни на відпочинок в Мексику ви можете дізнатися у представника туристичної компанії Бі Тревел. Якщо ви сумніваєтеся їхати чи не їхати до Мексики, почитайте відгуки тих туристів, яким вже пощастило побувати в цій країні. Можливо, саме Мексика стане вашим улюбленим куточком для відпочинку.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81