Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Угорщина: Курорти Угорщини. Опис, ціни. Відпочинок на курортах Угорщини.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

     Могутні середньовічні замки і монастирі, затишні, пишні ансамблі Пешта, Сегеда, Печа - все це курорти Угорщини. Самі популярні і визначні курорти Угорщини - це, звичайно ж, Хайдусобосло, озера Балатон, Тиса і Хевіз. Майже всі кращі курорти Угорщини пов'язані з озером Балатон і повинні розглядатися як комплекс бальнеологічної (мінеральні джерела) і кліматичної (купання в озері) дій. Якщо Вас цікавлять «курорти Угорщини фото», тоді зайдіть в нашу фото-галерею, і Ви побачите багато нового. Туристична компанія «Бі Тревел» пропонує Вам кращі курорти Угорщини та відпочинок в Угорщині, готелі на будь-який смак і бюджет. Красиві місця, цікаві екскурсії, враження від огляду визначних пам'яток це все покажуть вам курорти в Угорщині. Сьогодні термальні курорти Угорщини набувають все більшої популярності серед російських туристів. На нашому сайті Ви дізнаєтеся багато про курорти Угорщини, ціни на путівки і ще багато цікавого. Кращі міста і курорти Угорщини чекають вас.

Путівки в Угорщину Готелі Угорщини

 

Найкращі курорти Угорщини

  Балатон
 
  Будапешт
 
  Хайдусобосло
 
  Хевіз

 

Угорщина. Переглянути всі

путівки в Угорщину готелі в Угорщині
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Від туристів завжди чути хороші відгуки про курорти Угорщини. На карті цієї країни безліч замків і курортів з лікувальними водами, а курортні готелі славляться тим, що в них ідеально поєднуються ціна і якісне обслуговування. Угорщина не має виходів на море, але в країні безліч прісноводних і солоних озер, які не менш привабливі, ніж морські курорти. Популярні курорти країни - Будапешт, Балатон, Хайдусобосло і Хевіз.

Будапешт вважається одним з найкрасивіших місць Європи. І це не дивно, адже з центру міста відкривається мальовничий огляд Дунаю, а старий центр відзначений ЮНЕСКО як Світова спадщина планети. Між мостами Маргіт і Арпад знаходиться острів Маргіт, який являє собою природний заповідник з парком-дендрарієм. Так само в місті є «Океанаріум-Тропікаріум», який неодмінно сподобатися всій родині.
У Балатоні знаходиться найбільше термальне джерело Угорщини - озеро, завдяки якому отримав свою назву весь курорт. Окрім оздоровлення ви можете відправитися на екскурсії в замки на березі озера.
Ще один оздоровчий курорт з мінеральними водами - Хайдусобосло. Тут ви зможете насолодитися чистим повітрям, прекрасною природою, поправити або зміцнити здоров'я і набратися нових сил для нових перемог.
Хевіз відомий своїми цілющими грязями. Але, крім оздоровчої, цікава і розважальна програма: вечори музики і танців, фестивалі під відкритим небом, дегустації вин. У замку Шюмен ви можете подивитися на реконструкцію лицарських турнірів.
Як бачите, курорти Угорщини ідеально підходять як для молоді, так і для відпочинку з дітьми. Зробіть незабутнім літо 2019. Ціни та інша корисна інформація вказані на сайті.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81