Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Швейцарія: Курорти Швейцарії. Опис, ціни. Відпочинок на курортах Швейцарії.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

    .  

Путівки в Швейцарію Готелі Швейцарії

 

Найкращі курорти Швейцарії

  Базель
 
  Верб’є
 
  Давос
 
  Женева
 
  Кантон Тічино
 
  Кран-Монтана
 
  Лозанна
 
  Монтре
 
  Церматт
 
  Цюріх

 

Швейцарія.Переглянути всі

путівки в швейцарію готелі швейцарії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Пляжний відпочинок в гірській Швейцарії

Хоч Швейцарія, як ми бачимо на карті, не має виходу до моря, але це не заважає їй щорічно приймати тисячі туристів з усього світу. Ця країна пропонує велику кількість екскурсійних турів, а також курортів преміум якості.
Компанія Бі Тревел пропонує провести в Швейцарії літо 2019. Ціни на відпочинок залишаються лояльними. Курорти Швейцарії підходять для любителів гір і чистої природи. Швейцарські гори ідеально підходять для тривалих прогулянок, а також для сходжень.
Морські курорти Швейцарії представлені відпочинком на високогірних озерах. Потрапивши, в цю країну ви нітрохи не пошкодуєте, що не поїхали на море. Так, можна провести свою відпустку, плаваючи на корабликах, насолоджуючись чистим гірським повітрям. У Швейцарії є місця, які заслуговують того, щоб про них знали. Одним з таких місць є Рейнський водоспад, це найбільший водоспад у Європі. Він почав формуватися ще під час льодовикового періоду. У сонячні дні над водоспадом можна милуватися приголомшливою веселкою.
Популярні курорти Швейцарії це, звичайно ж, відпочинок на берегах Люцернського, Цюріхського, Женевського озера. Є в цій країні і лікувально-оздоровчі курорти, такі як, наприклад, термальні води Івердона, які обіцяють відвідувачам омолодження, а також численні центри естетичної медицини. Швейцарські курорти вважаються одними з найбільш респектабельних. Туристи після закінчення відпочинку завжди залишають хороші відгуки про країну.
Курортні готелі Швейцарії дуже високого рівня. Тут все сприяє комфортному відпочинку. Швейцарія ідеально підходить для молоді. Дельтапланеризм, парапланеризм, а також інші види екстремального відпочинку залишать після себе незабутні враження. Крім того, Швейцарія надає можливість спробувати відразу 3 види національних кухонь світу. Ця та вишукана французька і ситна німецька і легка італійська кухні. У серпні в Швейцарії проводять навіть цілий фестиваль картоплі - національної страви країни. У вересні місцеве населення влаштовує винні фестивалі, закушуючи вина сирами дуже високої якості.
Для відпочинку з дітьми в Швейцарії також багато варіантів. Ви можете разом з дитиною ходити на дитячі екскурсії, веселиться на атракціонах, брати участь у спортивних змаганнях, та й просто насолоджуватися пляжним відпочинком. Компанія Бі Тревел пропонує чудовий відпочинок в Швейцарії, чисте повітря, красиві пам'ятки і найвідоміші курорти не залишать вас байдужими.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81