Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Ізраїль: Курорти Ізраїля. Опис, ціни. Відпочинок на курортах Ізраїля.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

     Курорти Ізраїлю стали дуже популярні як прекрасне місце відпочинку і туризму, особливо для шанувальників моря і сонця. Кращі курорти Ізраїлю володіють своїм неповторним колоритом, прекрасною архітектурою, своєю історією і своїм шармом. Курорти в Ізраїлі - це єдине місце на землі, знаходячись в якому, починаєш відчувати себе не просто туристом, а учасником великих біблейських подій. Такі курорти Ізраїлю як «Хамей Тверія», «Ейн-геді», «Ліси Кармель», «Херодс-Віталіс» і багато інших знамениті своїми термальними джерелами і повним комплексом послуг після профілактики і лікування різноманітних хвороб, безлічі оздоровчих процедур, унікальних психологічних тренінгів. Якщо вас цікавить інформація про курорти Ізраїлю, або можливо ви шукаєте ціни курортів Ізраїлю тоді телефонуйте нашим консультантам, і вони з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання. Відпочинок в Ізраїлі чекає на Вас!

Путівки в Ізраїль Готелі Ізраїля

 

Найкращі курорти Ізраїля

  Ейлат
 
  Єрусалим
 
  Нетанія
 
  Тель-Авів

 

Ізраїль. Переглянути всі

путівки в ізраїль готелі ізраїля
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Вельми привабливими здаються мандрівникам з України курорти Ізраїлю. У цій країні в кожному місті панує бездоганний порядок. Місцеві жителі вміють користуватися вигодами географічного положення, природним багатством і ресурсами. Ось чому відгуки тих, кому вже вдалося відвідати Землю Обітовану, такі захоплені.

Так чого хочуть мандрівники, які обрали Ізраїль для проведення відпустки? Більша частина їх жадають відправитися на море і шикарні пляжі. Морські курорти країни розташовані на берегах трьох морів - Середземного, Червоного і Мертвого. На узбережжі першому розташовані міста Нетанія, Герцлія, Тель-Авів, найпопулярнішим курортом другий є Ейлат. Біля моря-озера, де не може існувати жодна жива істота, крім найпростіших мікроорганізмів, побудовані готелі і здравниці.
Приваблюють гостей не тільки курортні готелі різного рівня зірок і комфортності, але й інші пам'ятки Ізраїлю. На карті країни є чимало цікавинок - місця, згадані в Біблії (Назарет, Віфлеєм, Єрусалим, Йордан, Мертве море), святі місця трьох релігій (іудаїзм, християнство, іслам), сліди перебування римлян, єгиптян, фінікійців та інших народів.
Ізраїль - це ідеальне місце для відпочинку з дітьми, якщо правильно вибрати час поїздки і курорт. Воно прекрасно підійде для молоді (завдяки всіляким розвагам, нічним клубам) і старшим людям (через насичені екскурсійнітури та місця паломництва). Також цю країну часто вибирають з метою оздоровлення і лікування, оскільки медицина тут розвинена на найвищому рівні.
Шопінг - це ще одна причина вибрати саме Ізраїль. Тут можна вигідно придбати косметику (особливо з мінералами Мертвого моря), лікувальні препарати, ювелірні прикраси з діамантами, спеції, вина.
Відвідати Землю Обітовану можна в будь-який час року. Але якщо ви збираєтеся провести відпустку влітку - 2019, то поспішіть забронювати тури і заморозити ціни.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81