Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Відео Португалія. Відпочинок в Португалії - відео. Готелі, курорти.

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Португалію - пишіть нам вже зараз

    Для всіх кого зацікавила для поїздки Португалія відео готелів і курортів цієї країни буде дуже корисно подивитися, щоб повноцінно і якісно спланувати свій відпочинок в Португалії. Відео може розповісти Вам багато цікавого про можливості відпочинку в Португалії, Ви побачите не тільки відео готелів і курортів Португалії, але й багато прекрасних пам'яток Португалії, а також у вас буде можливість більш детально уявити собі відпочинок в Португалії - відео пропонує найдетальнішу інформацію про дивовижні і яскраві місця для відпочинку. Щоб не витрачати даремно час на пошуки відповідного відео про Португалію, ми зробили за Вас цю роботу, зібравши на сайті нашого агентства краще відео, де представлена як Португалія в цілому, так окремі відео готелів, курортів, а також відео про те як більш яскраво можна провести відпочинок у Португалії.

 Гарячі путівки і тури в Португалію  всі варіанти тут

Відпочинок в Португалії. Переглянути всі

путівки Португалія курорти Португалія готелі Португалія
Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Бі Тревел: тури в сонячну Португалію

Чим хороша Португалія? Гідною історичною спадщиною, вишуканими винами, а також великою кількістю м'ясних і рибних страв в місцевій кухні. Португалія на сьогоднішній день не настільки популярна, як Франція чи Мальта, але саме це і робить її дійсно особливим курортом, - тут ви не зустрінете численних натовпів туристів!
Компанія Бі Тревел пропонує кращі тури до Португалії за системою «все включено 2017». Для вас - найактуальніші спецпропозиції та акції в Португалію, зручні прямі вильоти в Португалію зі Львова, а також найпривабливіші all inclusive ціни.
У Португалії сподобається всім: любителям спокійного і розслабленого пляжного відпочинку, цінителям історії, галасливій ​​молоді, а також гурме і всім тим, хто любить смачно поїсти. Пам'яток і цікавих місць в Португалії нітрохи не менше, ніж, приміром, в Італії чи Іспанії, а ось масовості поки немає, що тільки на руку тим, хто наважується провести відпочинок тут!
Португалія - ​​це, головним чином, готелі та мотелі 4 і 5 зірок, тобто, досить високого рівня. Переважна частина функціонує на основі сніданків, набагато рідше можна зустріти напівпансіон. Система «все включено» тут практично не зустрічається, але присутня.
Серед багатих туристів користуються популярністю старовинні готелі, які називаються pousdas. Як правило, це стародавні фортеці чи замки, відновлені і реконструйовані. У всій Португалії їх не більше 50, а зупинятися в таких готелях дуже престижно.
Хочете забронювати путівку терміново до Португалії? Актуальні гарячі тури в Лісабон, Порту, Евору, Фару і інші курорти пропонує компанія Бі Тревел вам - нашим клієнтам. Встигніть забронювати кращі тури вже сьогодні!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81