Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Знайомтесь ... Німеччина

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 Знайомтесь ... Німеччина
Берлін - Потсдам - Дрезден - Майсен 
Саксонська Швейцарія
Листопад Грудень Січень Лютий Березень
11,25 16,23 4*,6,20 12,24 3,17

Запрошуємо здійснити подорож по знаменитим місцям Німеччини ...

День 1 ЧЕТВЕР: ЛЬВІВ 
Зустріч кожного туриста представником фірми. 
Подарунок від фірми - Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ..." Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра ..., гостинно відкриває свої двері підземелля Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію ... 
15:30 - Збір на залізничному вокзалі 
16:00 - Переїзд до столиці Німеччини - Берлін.

День 2 П'ЯТНИЦЯ: Берлін - Потсдам - парк «САН - СУССІ» 
Приїзд до Берліна. Екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де старе і нове, сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно. Унікальність міста в тому що тут все присутнє у двох екземплярах: університет, державний оперний театр, національна галерея ... Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму ... Найпривабливіші і таємничі куточки , відкриті для Вас: величний палац Шарлоттенбургз позолоченою фігуркою Фортуни, неперевершена будова Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, площа Потсдамер Платц, тріумфальна колона богині Вікторії, котру місцеві жителі називають "Золота Ельза", а візитну картку столиці - Бранденбурзькі ворота Ви не забудете ніколи ... Вільний час. 
Пропонуємо екскурсію в Потсдам (35 €) - колишню резиденцію прусських королів, яка об'єднує різні епохи та стилі, історію двох народів ... Потсдам - це своєрідна книжка з картинками - Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні (!), Старий млин - символ прусського правосуддя і законності - все це Ви побачите в Старому місті. Далі наш шлях лежить в найвідоміший палац Потсдама - Сан-Суссі, літню резиденцію Фрідріха Великого, яка відкриє багато таємниць ... Палац оточує один з найкрасивіших в Європі парків з фонтанами, скульптурами і каналами, Китайський чайний будиночок, оранжерея - вся ця незабутня краса полонить Вас з першого погляду! Повернення в Берлін. 
20:00 - Переїзд в готель. Нічліг.

День 3 суботу: Дрезден - Майсен 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто казку, місто мрію ... - Дрезден! Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх - Дрезден»: Дрезденський оперний театр - один з найкрасивіших у світі, чудовий Цвінгер з його різноманітними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттінів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня з ситна, тонке саксонське вино і такий забавний саксонський діалект ... 
Вільний час рекомендуємо: 
- Насолодиться красою Дрезденської картинної галереї (вх. квиток опл. Додатково). 
- Відвідати колиска Саксонії «Місто білого золота» - Майсен (35 Є) - свідок тисячолітньої історії.Він відомий у всьому світі завдяки фарфору ... Середньовічні вулички, сходи, жваві площі, будинки, були свідками не одного століття, з магазинчиками і кафе - все це місто «легенд», який розташований навколо гори. А на горі - величний замок Альбрехтсбург, в якому була заснована Саксонська порцелянова мануфактура ... Після екскурсії запрошуємо відвідати колоритний винний льох, і скуштувати вишукане вино, традиції приготування якого дбайливо зберігаються донині. 
Повернення в Дрезден. Поселення в готель.

День 4 НЕДІЛЯ: ДРЕЗДЕН - «Саксонської Швейцарії» 
Сніданок. Виселення з готелю. 
Запрошуємо насолодитися казковою красою і здійснити подорож у Саксонську Швейцарію«Чарівність Ельби» (40 € / 30 €). 
Ні придела захоплення ... там, де Ельба прорізає високі гори з піщанику, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди ... Спочатку відвідаємо романтичний замок саксонської династії Веттінеров - палацово-парковий ансамбль Пільніц, обрамлений англійським парком, неповторною Ельбою і схилами з виноградника ... Скелястий парк «Бастан» вражає могутніми скелями - вежами утворюють лабіринт романтичних ущелин, красою якими можна нескінченно насолоджуватися, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна з найбільш неприступних і могутніх фортець Німеччині - Кенігштайн - з висоти стін якої відкривається дивовижний краєвид ... Повернення в Дрезден. 
Виїзд в Україні.

День 5 ПОНЕДІЛОК: ЛЬВІВ 
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. 
Прибуття до Львова орієнтовно о 9:00 - 10:00.

Вартість туру при оплаті: Дорослі Діти до 12 років
більше 6 тижнів 130 євро 120 євро
більше 5 тижнів 135 євро 125 євро
менше 5 тижнів 150 євро 140 євро

 

У вартість входить: 
• зустріч представником фірми; 
• візова підтримка; 
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу; 
• проживання в готелі 2 *- 3 *, сніданок; 
• оглядові екскурсії згідно програми; 
• страховка (групова); 
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту; 
Подарунки від фірми: екскурсія по Львову.

У вартість не входить: 
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
• проїзд в громадському транспорті; 
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри); 
• консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму) 
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КС НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ВАЖЛИВО: 
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти. 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і у випадку відмови у візі - консульський збір не повертається. 
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати. 
• * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру) 
• Доплата за одномісне розміщення + 30 євро / тур. 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах. 
• Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 10 днів до початку туру. 
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобуса. 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ 
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг і не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки і ремонти на дорогах, і погодні умови. 
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА, у спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).

Для туру відкривається ПОЛЬСЬКА шенген віза

Документи, які необхідно надати для подачі в Консульство Республіки Польщі:

• АКУРАТНИЙ закордонний паспорт (термін дії не менше 180 днів на момент закінчення туру) з наявністю вільної сторінки для візи; 
• 2 кольорових фото 3,5 х 4,5 ОБОВ'ЯЗКОВО !!!!! на світлому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкрите чоло і вуха). Що не сканують! Фотографія повинна бути свіжа, не старше 4 місяців; 
• Анкетні дані 
• Копія внутрішнього паспорту всіх сторінок, де є відмітки. 
• Копія свідоцтва про народження. 
• Копія свідоцтва про шлюб. 
• У дітей старших 16 років повинен бути свій проїзний документ. 
• Фотографії дітей, яким виповнилося 5 років, повинні бути вклеєні в закордонний паспорт батьків або ж діти повинні мати свій проїзний документ 
• Довідка з роботи із зазначенням окладу, посади, завірена оригінальною печаткою. У довідці обов'язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається. 
• Довідка про доходи за останні 6 місяців з розбивкою зарплати по місяцях, у випадку наявності банківського рахунку - виписка про стан рахунку.

Для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію ПП, копія ліцензії / патент ПП + оригінал довідки про доходи за останній звітний період (з податкової інспекції) АБО оригінальна довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку.
Для студентів та школярів: копія студентського, оригінал довідки з місця навчання, а також оригінал довідки з місця роботи одного з членів сім'ї, за останні 6 місяців з розбивкою зарплати по місяцях із вказаною заробітною платою та посадою, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича.
Для безробітних та домогосподарок: виписка з банку про наявність рахунку, залишок на рахунку грошей або оригінал довідки з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича.
Для пенсіонерів: копія пенсійного свідоцтва, оригінал довідки з пенсійного фонду за останні 6 місяців з розбивкою по місяцях.
Для дітей до 18 років: копію 1 і 2 сторінки українського паспорта обох батьків, а також сторінки, де вказаний сімейний стан і місце прописки 
ОРИГІНАЛ нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон.

Просимо взяти другий ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.  

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81