Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Володарка сердець - Чехія

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 Володарка сердець - Чехія
Львів - Дрезден - Прага - Карлові Вари - Чеський Крумлов - Моравський Крас - Львів
Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

4,11,18,25

1,8,15,22

5,12,19,26

10,24

14,28 19
 Увага! Програма Дрездені! 
Екскурсія в Чеський Крумлов у вартості туру!
 

День 1 Львів. Зустріч кожного туриста представником фірми. 
09.15 Виїзд зі Львова вокзалу. Переїзд по території Польщі. Транзитний нічліг в готелі на території Польщі.

День 2 Сніданок. Виселення з готелю. Вас запрошує древня столиця Саксонії - Дрезден. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут був винайдений перший європейський фарфор і перша оригінальна система європейських гімназій. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттінів, «Балкон Європи» - тераса Брюля .... Вільний час. Можна відвідати безцінний Музей коштовностей ... 
Переїзд до Праги.
 Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 Сніданок. 09:00 Пішохідна екскурсія "Таємниці, які розповіла Прага ...". Все починається з Градчанськой площі, Шварценбергський палац і зміна варти в Парадних подвір'ях Празького граду - резиденції чеських князів і королів. Зовні величний і величезний кафедральний собор Св. Віта, Старий королівський палац ... Базиліка Св. Георгія ... Далі Вежа Даліборка і старі замкові сходи ... Хочете знати, куди вона веде? Відповідь ви знайдете тільки тут! Вільний час. Для всіх бажаючих прогулянка на кораблику по Влтаві (20 €). Аперативи, шведський стіл (напої оплачуються додатково) і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони, незабутні моменти життя ... Далі Старе місто: стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет . Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з'являється процесія з дванадцяти апостолів. І по Королівській дорозі виходимо на Карлів міст ... Вільний час. 
20:00 Прага театральна. 
Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя ... (вх. квиток. - 550 крон). Ночівля в готелі.

День 4 Сніданок. Пропонуємо факультативну екскурсію "Місто живої води - Карлові Вари" з відвідуванням королівського пивоварного заводу "Крушовіце" (40 €). Пивовар в Чехії - це звучить гордо. Гостинні господарі розкажуть про секрети пивоваріння, запросять скуштувати декілька сортів справжнього пива і не відпустять вас без приємного сувеніра на пам'ять! 
Далі шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - 
Карлові Вари ... Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів ... Не забудьте взяти з собою купальники!Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам ... Все ... Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги. 
Вечірні розваги. 
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою. (990 крон).Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в добу середньовіччя!Романтична і сувора атмосфера ... Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій .... Звучатиме старовинна музика, на столі з'являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою .... Стара ворожка розповість Вам долю - і буде тільки одне розчарування - від повернення до сучасності .... Ночівля в готелі.

День 5 Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію.Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми .... Тут затишно, спокійно і дуже красиво ... Край славиться багатою історією та хорошим вином ... Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків і відчути себе справжнім дворянином (вх. квиток оплачується додатково). Серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилося з середніх століть ... Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок ... Поселення в готель. 
Для всіх бажаючих вечірній відпочинок
 "За келихом доброго моравського вина ..." (20 €).Вечірня прогулянка по загадковому Крумловом. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години .... Продовжити знайомство з країною та одне з одним можна у справжньому чеському ресторанчику: скуштувати старе і молоде вино з колекції господаря та м'ясо або рибу з хлібом, засмажені на відкритому вогні. Так, тут не тільки вміють дивувати, але ще й чудово готувати! Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6 Сніданок. Екскурсія на північний схід Чехії в природний заповідник Моравський Крас (вх. квиток оплачується. Доп.). Тут, у надрах древньої моравської землі ховається цілий світ підземних палаців та галерей, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де завмер час на тисячоліття. А скільки таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховане в них! Вільний час. Виїзд в Україні.

День 7 Орієнтовно в 09.00 Прибуття до Львова. 
Подарунок від фірми - Екскурсія 
"Тільки у Львові ..." Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра. Юра, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію ... Вільний час на обід.

 

Вартість туру при оплаті

Standart

Діти 
до 12 років

Classic

Діти 
до 12 років

За 6 тижнів 210 євро 170 євро 310євро 285 євро
За 5 тижні 225 євро 190 євро 330євро 300 євро
Менше 5 тижнів 240 євро 205 євро 340євро 310 євро

 

Вартість включає 
• Візова підтримка 
• Страховка (групова) 
• Зустріч представником фірми 
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу 
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту 
• Проживання по маршруту готель 3 * вибраної категорії зі сніданками. 
• Екскурсії, вказані в програмі. 

Подарунок від фірми: DVD диск з фільмом про Прагу 

Вартість не включає 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (аквапарк, басейн в КВ, музеї) 
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми. 
• Проїзд в громадському транспорті 
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри). 
• Консульський збір 35 € (окрім тих категорій громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... відповідно до договору про спрощення візового режиму) ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ 


Документи, які необхідно надати для подачі в Чеське Консульство:

1) АКУРАТНИЙ дійсний закордонний паспорт   (Термін дії не менше 180 днів на момент закінчення туру) з наявністю вільної сторінки для візи. 
2) дві кольорові фотографії розміром 3,5 х4, 5   ОБОВ'ЯЗКОВО !!!!! На світлому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкрите чоло і вуха). Не скановані!Фотографія повинна бути свіжа, не старше 4 місяців! 
3) анкетні дані туриста 
4) копія внутрішнього паспорта всіх сторінок, де є відмітки. 
5) Копія свідоцтва про народження 
6) Копія свідоцтва про шлюб 
7) У дітей старше 14 років повинен бути свій проїзний документ. 
8) Фотографії дітей, яким виповнилося 5 років, повинні бути вклеєні в закордонний паспорт батьків або ж діти повинні мати свій проїзний документ. 
9) Довідка з роботи із зазначенням окладу, посади, завірена оригінальною печаткою. У довідці обов'язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається. 
9) Довідка про доходи за останні 3 місяці, у випадку наявності банківського рахунку - виписка про стан рахунку. 

Для приватних підприємців: нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію ПП, оригінальна довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку. 
Для студентів та школярів: довідка з місця навчання, а також довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Для безробітних та домогосподарок: виписка з банку про наявність рахунку, залишок на рахунку грошей або довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Для пенсіонерів: копія пенсійного свідоцтва, оригінал довідки з пенсійного фонду за останні 3 місяці, довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Дітям до 16 років: обов'язково в пакет документів вкладати копії внутрішніх паспортів батьків 
Для дітей до 18 років копію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон. 

Просимо НЕ передавати оригінал нотаріальної довіреності, тільки копію. 
Просимо взяти ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ. 

 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81