Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Справжня Угорщина + Відень!

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Справжня Угорщина + Відень! 
Будапешт (3 ночі) - Сентендре - Балатон - Відень - Егер

Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
1,3,10,15,17,22 
7, 14,21,28 5, 12, 19, 26 
9,23 7, 14, 21, 29 *

День 1 Львів. Зустріч кожного туриста. 
09:00 - Подарунок від фірми - Автобусно-пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ...". Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша ..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію ... 
20:30 - Збір групи на ж / д вокзалі. 
21:00 - Виїзд від Львівського ж / д вокзалу. Переїзд до Угорщини.

День 2 Прибуття до Будапешта. Вранці відвідання термальних купалень графа Сечені (12 €) 
10:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це «Перлина Дунаю» - Будапешт! О! це Місто ... Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому - Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і ... сам Королівський Палац! З якого відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент ... Вільний час.

• NEW! - «Мудрі правителі» (25 €). Під час невеличкої пішохідної прогулянки ми познайомимося з багатьма видатними особистостями Угорської історії, а ще - відвідаємо Угорський Парламент - легендарний і безумно гарний! 

Рекомендуємо поїздку в казкове місто Сентендре (20 €) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок.Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!Відвідування ювелірного центру «Caprice» - знайомство з історією Угорщини крізь призму дорогоцінних каменів. Розміщення в готелі. 
20:00 - Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (25 €). 
Ночівля в готелі. 

День 3 Сніданок. 
08:00 - Рекомендуємо поїздку «Угорське море - Балатон» - найбільше озеро в Центральній Європі (35 €)! Мрія і поезія, історія і традиція, зібрання рідкісних казок, гордість видатних угорців, принесена з минулого ... 
По дорозі ми відвідаємо один із найстаріших міст - "колискою угорської держави» - Секешфехервар. Далі Вас очікує переїзд на півострів Тихань - елегантний туристичний центр: природний заповідник, фортеця, Тиханське абатство і гора з такою незвичною назвою - Ехо ... Кажуть, якщо з неї голосно і чітко прокричати своє бажання - воно неодмінно здійсниться! 
Вільний час для купання в озері Балатон. Шовкові обійми його хвиль, надуті вітром вітрила яхт, сонце і хороший настрій - Балатон з задоволенням відкриє перед Вами постійно оновлюється світ молодості, літа і розваг, які ще нікого не залишили байдужими! А також: рекомендуємо саме тут скуштувати знамениту балатонську юшку і оцінити відомі Бадочанські вина! Адже не даремно кажуть, що "добре вино народжується там, де виноградна лоза знаходить своє відображення в Балатоні". 
21:00 - Вечірня програма "У світлі тисячі вогнів" з шампанським необмежено, на кораблику, і по Дунаю (20 €). 
Ночівля в готелі.

День 4 Сніданок. 
08:00 - Рекомендуємо екскурсію «Відень - столиця Габсбургів» (50 €) - місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно - собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір: 
• міський парк "Пратер" з численними атракціонами (від 5 € / за атракціон) 
• один з найкращих музеїв - всесвітньо відома «Альбертіна» (9 €) 
• музей Сісі в Хофбурге, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (10 €) 
• Скарбниця Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу, вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (10 €) 
• Міський парк Відня, в якому знаходиться лідер за кількістю зроблених фотографій - позолочений пам'ятник «королю вальсів»-Йогану Штраусу 
• Віденський будинок мистецтва - Хундертвасер 
• а любителям шопінга рекомендуємо відвідати найдовшу вулицю Відня - Марія-Хільфер-штрассе ... від супермаркетів і шикарних магазинів до витончених бутиків любителям мистецтва та старовини. 
Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 5 Сніданок. Виселення з готелю. 
Невеликий переїзд - і ми вже на Півночі Угорщини. Нас чекають термальні чудеса Угорщини,"Угорський Памуккале» - місто Егерсалок! І як подарунок для прекрасного почуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу (10 €)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни ... 
15:00 - Оглядова екскурсія «Егер - шкатулка коштовностей». Ми познайомимося з одним з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як «місто - патріот», адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із жменькою воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу! А ще Егер - центр виноробного регіону: найвідоміше з вин - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Так що після екскурсії, запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь! 
19:00 - Повернення в Україні.

День 6 Прибуття в Чоп на час відправлення поїздів № 16. 
Прибуття до Львова орієнтовно о 7:30. Вільний час.

Вартість туру при оплаті Standart Діти 
до 12 років
Більше 6 тижнів 125 євро 100 євро
Більше 5 тижнів 135 євро 110 євро
Менше 5 тижнів 145 євро 120 євро

 ВАЖЛИВО: 
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати. 
* - Святкові виїзди (зміна вартості і програми туру) 
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і у випадку відмови у візі - консульський збір не повертається. 
• За одномісне розміщення передбачена доплата. 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах. 
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. 
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

У вартість входить: 
• зустріч представником фірми на ж / д вокзалі м. Львова. 
• проїзд автобусом єврокласу. 
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл). 
• екскурсії по програмі 
• дегустація в Долині Красунь. 
• супровід керівника групи, страхування. 
• Подарунок від фірми -!! DVD диск з фільмом про Будапешт! 

У вартість не входить: 
• рекомендовані програми, вхідні квитки 
• консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму)


Необхідні документи: 
1) АКУРАТНИЙ дійсний закордонний. паспорт / проїзний документ дитини, термін дії якого перевищує терміни поїздки мінімум на 6 місяців, з наявністю вільної сторінки для візи і місцем для 4 штампів. Дитина, якій виповнилося 5 років, повинна бути вписана і вклеєна в паспорт батьків або мати власний проїзний документ 
2) дві кольорові фотографії розміром 3,5 х4, 5 (на вписаних дітей теж!), Якісні, на світлому фоні, 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкрите чоло і вуха). Що не сканують! Фотографії повинні бути не старше 3 місяців! 
3) анкета туриста (обов'язкове заповнення саме нашої анкети) 
4) Копія свідоцтва про народження (для дітей до 18 років) 
5) Копія 1 і 2 сторінки українського паспорта, а також сторінки, де вказаний сімейний стан і місце прописки 
6) нотаріально завірена копія (фотокопія) дозволу батьків на виїзд дитини (до 18 років) за кордон (! Навіть якщо батьки їдуть з дітьми, дозвіл обов'язковий від кожного з батьків для Консульства). У нотаріальному дозволі обов'язково потрібно вказувати терміни і країну поїздки.Просимо НЕ передавати оригінал нотаріального дозволу, передавати тільки фотокопію.Оригінал дозволу потрібно мати при собі для перетину кордону! У ВИПАДКУ ПЕРЕДАЧІ ОРИГІНАЛУ ДОРУЧЕННЯ, БУДЕМО ВВАЖАТИ, ЩО ЩЕ ОДИН ЕКЗЕМПЛЯР У ТУРИСТІВ ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ. 
7) ксерокопії шенген віз туриста за останні 5 років + другий закордонний паспорт (дуже бажано при наявності) 
8) Матеріальне забезпечення на поїздку: 
Для працюючих: оригінал довідки про доходи за останні 6 місяців з розбивкою зарплати по місяцях, з вказівкою окладу і посади, а також: копію першої сторінки трудової книжки + сторінки з відміткою про зарахування на роботу, завірені печаткою підприємства 
Для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію ПП + копія ліцензії / патент ПП + оригінал довідки про доходи за останній звітний період (з податкової інспекції) 
Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення + оригінал довідки про розмір пенсії 
Для неповнолітніх: оригінал довідки про доходи одного їх батьків разом із НОТАРІАЛЬНОЮзаявою про повне фінансування туристичної поїздки 
Для студентів та школярів: оригінал довідка з місця навчання, а також оригінал довідки про доходи одного їх найближчих родичів разом із заявою про повне фінансування туристичної поїздки. 
У разі, коли довідка про доходи на менше 18000 грн. (Сумарно за 6 місяців) або відсутня, потрібно надати один з наступних документів: 
- Оригінал довідки / виписки про стан банківського рахунку (залишок на рахунку не менше 5000 грн.) 
- Оригінал довідки про доходи одного з найближчих родичів, разом із заявою родича про повне фінансування туристичної поїздки. 
- Копії документів, підтверджуючих наявність власності (квартира, машина, земельна ділянка і т.д.) 
Вище зазначені документи служать виключно для підтвердження матеріального забезпечення на поїздку. 
Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 15 днів до початку туру. 

Готелі категорії Standart - це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і знаходяться в межах міста, відповідають рівню 3 *. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Oriental ***, Platanus ***, Nap ***, Timon ***, Berlin *** та інші. 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81