Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

\"Чудова Європа\"

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

«Блискуча Європа» 8 днів 

К иїв / Львів - Будапешт (1 ніч) - Відень - Прага (4 ночі) - Дрезден - Карлові Вари 
Глибока над Влтавою - Чеський Крумлов - Карлштейн - Львів / Київ
Виїзд: 09.04, 16.04, 23.04 *, 30.04 *, 01.05 *, 07.05, 14.05, 21.05, 28.05, 04.06, 11.06, 18.06, 25.06,
02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08, 20.08, 27.08, 03.09, 10.09, 17.09, 24.09 ...
1 день
Виїзд з Києва до Праги автобусом в 10:00 з південного терміналу центрального ж / д вокзалу.
Приєднання туристів:
~ 12:00 - м. Житомир, заправка «Лазер»;
~ 15:00 - р. Рівне, окружна, комплекс «Софія».
~ 20:00 - м. Львів, ж / д вокзал, багажне відділення.
Виїзд на кордон. Нічний транзит по Польщі і Чехії.
15:00 - екскурсія "Елегії стародавнього Львова" для туристів, які приєднуються у Львові
2 день
Прибуття в БУДАПЕШТ.
Відвідування однією з найбільших водолікарень в Європі купальні "Сечені" (3000 форинтів ~ 12 €), розташованої в Міському парку (Варолшігет). Оглядова екскурсія по місту - Пештська і Будайська частина міста: Огляд Кріпосного району (Королівський палац, Рибацький бастіон, церква Матяша), площа Героїв (пам'ятник Тисячоліття), центральний парк , проспект Андраші, зведене час. Розміщення в готелі 3 *.
Для бажаючих пропонується факультативна вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (20 €).
Вільний час. Самостійне повернення у готель. Нічліг.
3 день
Сніданок. Переїзд у Відень. Оглядова екскурсія по місту.
Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауєр», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації і підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе ...
Вільний час. Рекомендкем відвідати:
Будинок метеликів (6 € / дор, 5 € / дит. До 16 років). Сотні екзотичних метеликів пурхають у Будинку Метеликів, цьому чудовому будинку в стилі модерн із сталі і скла.
Музей Сісі (10 €) Легендарна імператриця між міфом і реальністю.
Прекрасна, всіма улюблена імператриця - в цій якості Єлизавета давно стала культовою фігурою. До числа найбільш примітних експонатів відносяться незліченні особисті речі Єлизавети, а також знамениті портрети прекрасної імператриці.
Імператорська Скарбниця (20 € / дор, 15 € / дит до 15 років). Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал "Бургундської скарбниці" регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі "Священний спис".
Найзнаменитіша віденська вулиця магазинів - МаріяХільферШтрассе Тут Вас притягають сотні магазинів, заповнених модним одягом, прикрасами і аксесуарами.Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі категорії 3 *. Нічліг.
4 день Сніданок. Вільний день. Факультативно екскурсія в Дрезден (дорослі - 40 €, діти до 15 років - 25 €). Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, знаменитий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройова палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів , музей гігієни зі скляним людиною, музей фарфору. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи. За бажанням посещеніеДрезденской картиною галереї (вх. квиток 12 €, діти до 16 років вхід безкоштовно або 3 € за аудіогід на русс.язике). Вільний час. Повернення в Прагу. 
Увечері, запрошуємо відвідати шоу «Співаючі Фонтан» в Празі (15 €). Співаючі фонтани представляють собою дивний калейдоскоп водного, світлового та сценічного представлення, яке захоплює глядачів з усього світу. На сцені Співаючих фонтанів ожили численні сценічні проекти: використання водних і світлових ефектів народжують оригінальні шоу, музичні композиції, покладені на класичну музику і сучасні хіти.Починаючи з 2000 року, успіхом і визнанням у глядачів користуються композиції, що використовують фільмову проекцію на водний екран. Повернення в готель. Нічліг.
5 день
 
Сніданок. Вільний день. Пропонуємо екскурсії на вибір (за погодженням з керівником): 
1.Екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовице"(35 € - дорослі, діти до 15 років - 25 €) із дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості (вхідний квиток із сувеніром - 10 €). Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий у 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість викупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (100 крон 1 година, мати з собою купальний приналежності). 
Вільний час. Повернення в Прагу. Нічліг. 
2. Подорож на цілий день в серце Південної Чехії: 
замок Глубока над Влтавою + р. Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим «Чеським гранатом» від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі (45 € - дорослі, 30 € - діти до 15 років) 
******* Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 25 чол. 
Відвідування замку споруди ХІІІ століття Глибока над Влтавою (вхідний квиток ~ 7 € / дит до 12 років, 10 € / дор;). 
Замок Глубока над Влтавою вважається самим романтичним і самим відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики, хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії. 
Сьогодні тут знаходиться найбільша колекція гобеленів в Чеській Республіці. Замок містить багатющу колекцію голландського живопису XVI-XVII століть, зброї, порцеляни, скла та меблів. Відвідувачі зможуть побачити багату дерев'яну облицювання стін, безліч дорогоцінних знарядь і броні в збройовій палаті. Навколо замку розбитий прекрасний англійський парк з рідкісними видами дерев. На території, прилеглій до фортеці, розташовані заповідники і мисливські замки. 

Переїзд в м. Ч. Крумлов, бл. 40 км. 
Можливість пообідати за доп.плату в кафе з нац.кухней ~ 8 - 10 € 
Відвідування ювелірного магазину від кооперативу «Granát, duv Turnov», де можна купити справжній «Чеський гранат». Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою. Ні один камінь на землі, навіть рубін, не має такого дивовижного червоного кольору, як чеський гранат. 
Гранат найбільш повно виражає головні містичні властивості дорогоцінних каменів: вкрадений, він сприяв загибелі свого незаконного власника; куплений, він перетворюється в талісман через багато років; подарований або переданий у спадщину, він стає добрим чарівним каменем. 
Чарівний і незабутній місто - Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія. 
Тричі річка Влтава, петляючи, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимої, Вас напевно зачарує атмосфера міста, який, здається ані трохи не змінився за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Його винятковість підтверджує той факт, що всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль у списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Чешскокрумловскій град є самим великим у Чехії після Празького граду. 
Повернення до Праги. Нічліг.
 
6 день Сніданок. Вільний день або факультативна екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовице" (35 € - дорослі, діти до 15 років - 20 €).Факультативна екскурсія на Королівський пивзавод "Крушовице" з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості (вхідний квиток із сувеніром - 10 €).
Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий у 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість викупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (80 крон 1 година, мати з собою купальний приналежності).
ПОДАРУНОК ФІРМИ * (при замовленні факультативної екскурсії): відвідування заводу"ЯНА БЕХЕРА" з дегустацією цілющого напою бехерівки. Вільний час. Повернення в Прагу. Нічліг.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по Празький ГРАДУ:Страговський монастир, скарбниця Лоретта, Празький Град, собор св. Віта, Президентський палац, "Золота вуличка", Мала Країна - острів Кампо, знаменитий Карлів міст з загадуванням бажань. Вільний час. Виїзд до Києва.
8 день Орієнтовне прибуття до Львова ~ 10:00, в Київ ~ 20:00

 

Вартість туру при оплаті:
Готель 3 *
більше 4 тижнів
195 євро
більше 4 тижнів
205 євро
менше 3 тижнів
220 євро

доплата за SNGL - 60 € 

У вартість туру входить:
- Проїзд по маршруту:
Київ - Будапешт - Відень - Прага - Київ. 
- Проживання в готелі 3 * в 2-3-х місних номерах зі зручностями;
- Харчування - 5 сніданків; 
- Ваучер, медична страховка, візова підтримка, супровід представником фірми.
- Оглядова екскурсія по Будапешту;
- Оглядова екскурсія по Відню; 
- 2 оглядові екскурсії по Празі;
 
Подарунок від туроператора:
- Екскурсія "Елегії стародавнього Львова" для туристів, які приєднуються у Львові.
- Відвідання заводу «ЯНА БЕХЕРА»
У вартість туру не входить:
- Консульський збір - 35 €;
- Вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї ....
- Проїзд в громадському транспорті;
- Шоу «Співаючі фонтани» - 10 €;
- Прогулянка на кораблику по Дунаю - 20 €;
- Прогулянка з вечерею (шведський стіл) на теплоході по річці Влтава - дорослі - 20 €, діти - 15 €;
- Термальний басейн в Карлових Варах (мати з собою купальний приналежності) - 80 крон ≈ 3 € 1 годину;
- Королівський пивзавод "Крушовіце" - 10 €.
Факультативна екскурсія в:
- Замок Сіхров - дорослі - 20 €;
- Карлові Вари - дорослі. - 35 €, діти - 20 €;
- Дрезден - дор .- 40 €, діти - 25 €;
Вхідні квитки:
- В замок Сіхров - дор. - 220 крон ≈ 9 €, діти до 15 років - 140 крон ≈ 6 €,
- У Дрезденську картинну галерею в денний час - орієнтир. 12 €;
- До Імператорської Скарбниці - 20 €.

 

Конс. збір не сплачують: 
• діти до 6 років 
• діти до 18 років при пред'явленні оригіналу довідки з місця навчання 
• студенти стаціонарної денної форми навчання до 21 року при наявності довідки з місця навчання 
• пенсіонери за наявності копії пенсійного посвідчення 

Примітка: 
• Оплата здійснюється за комерційним курсом +1%. 
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах! 
• У випадку відсутності підселення, турист оплачує 1-но місне розміщення. 

• Туристична компанія не несе відповідальність за роботу митних, прикордонних служб, погодні та дорожні умови. 
• Закордонний паспорт з візою видається на посадці керівником групи! 
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачено. 
• Чай-кава для туристів надається тільки на зупинках, під час руху автобуса використання окропу заборонено. 

ТРЕБА ЗНАТИ! 
У разі відмови у візі консульський збір не повертається. 
У деяких випадках Консульський відділ Посольства ЧР вимагає надання додаткових документів (оригінали) для перевірки: внутрішній паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб / розлучення, свідоцтво про народження матері. 
Термін перевірки може тривати від 7 до 30 робочих днів! 
 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81