Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Чехія: шість прекрасних миттєвостей

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 Чехія: шість прекрасних миттєвостей
Львів - Прага (3 ночі) - Карлові Вари - Дрезден - Львів
Листопад Грудень Січень Лютий Березень
14,16.21,23
7,14,19,21,28*,29*,30*
4*,6,8,9,11,15,18,22,23,25,30
1,6,12,13,15,19,20,26,27
1,5,8,12,13,15,20,22,26,27,29

Екскурсія по Дрездену НЕ факультатив! 
Програма цього дня у вартості туру! 

День 1. 
Львів. Зустріч кожного туриста представником фірми. 
09.00 Екскурсія "Тільки у Львові ...". Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. 
Тут завмирає час ... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію ...Вільний час. 
16.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі. 


День 2. 
Переїзд до Праги. Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з'являється процесія з дванадцяти апостолів ... Далі-єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов'язані тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже добра стара легенда свідчить про те, що тут вони збуваються! Розміщення в готелі з 14.00. Вільний час. 
Для всіх бажаючих вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (20 €). Аперативи, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ... Повернення в готель. Ночівля в готелі. 


День 3. 
Сніданок. Пішохідна екскурсія "Таємниці, які розповіла Прага ...". Все починається зі знаменитого Страговського монастиря ... Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна варти в Парадних подвір'ях Празького граду - резиденції чеських князів і королів. Зовні величний і величезний кафедральний собор Св. Віта, Старий королівський палац ... Базиліка св.Георгія та Золота вуличка: чергування різнобарвних крихітних будиночків - там ніхто не живе, зате в кожному є крамничка, що торгує сувенірами, травами, мереживом та книгами ... Далі Вежа Даліборка і стара замкова сходи ... Хочете знати, куди вона веде? Відповідь ви знайдете тільки тут! Вільний час. 
Для бажаючих - екскурсія в замок Чеський Штернберг (20 €). Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду - Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів, особливий інтерес з яких представляють збори гравюр епохи Тридцятилітньої війни, яке вважається одним з найбільших в Європі. 
Для всіх бажаючих екскурсія "Пивними дорогами Праги ..." (20 €). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Екскурсія і дегустація. 
Або Прага театральна. Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистави Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя ... (вхідний квиток - 550 крон). Нічліг. 


День 4. 
Сніданок. Вільний день. Пропонуємо факультативну екскурсію "Місто живої води - Карлові Вари" (30 €). Далі шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари ... Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів .... Не забудьте взяти з собою купальники! Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам ... Все ... Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги. 
Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою. (990 крон). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера ... Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій .... Звучатиме старовинна музика, на столі з'являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою .... Стара ворожка розповість Вам долю - і буде тільки одне розчарування - від повернення до сучасності .... Ночівля в готелі. 


День 5. 
Сніданок. 08.00 Виселення з готелю. Вас запрошує стародавня столиця Саксонії - Дрезден.Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут був винайдений перший європейський фарфор і перша оригінальна система європейських гімназій. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттінів, «Балкон Європи» - тераса Брюля .... Вільний час. 
Можна відвідати Дрезденську картинну галерею. (Вхідний квиток оплачується додатково). По-німецьки галерея називається «Старі майстри», тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, італійців, малих голландців ... Музей Порцеляни, Фізико-математичний салон - музей старовинних вимірювальних приладів, Збройна палата або безцінний Музей коштовностей. .. (вх. квитки опл. додатково). Вільний час.Виїзд на Україну. 


День 6. 
Орієнтовно в 09.00 Прибуття до Львова.

 

Вартість туру при оплаті
Standart
Діти 
до 12 років
За 6 тижнів 155 євро 
130 євро 
  За 5 тижні 165 євро 
140 євро 
Менше 5 тижнів 175 євро 
150 євро 

 

Вартість включає 
• Візова підтримка 
• Страховка (групова) 
• Зустріч представником фірми 
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу 
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту 
• Проживання по маршруту готель 3 * вибраної категорії зі сніданками. 
• Екскурсії, вказані в програмі. 

Подарунок від фірми: DVD диск з фільмом про Прагу 

Вартість не включає 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (аквапарк, басейн в КВ, музеї) 
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми. 
• Проїзд в громадському транспорті 
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри). 
• Консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму) ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР   НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ. 

ВАЖЛИВО 
• Доплата за одномісне розміщення + 20 євро / ніч. 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах! 
• Документи приймаються від 60 до 10 днів до виїзду. 
• Під час туру ПАСПОРТИ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА РУКАХ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!! 
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище. 
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобуса. 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено 

Документи, які необхідно надати для подачі в Чеське Консульство:

1) АКУРАТНИЙ дійсний закордонний паспорт   (Термін дії не менше 180 днів на момент закінчення туру) з наявністю вільної сторінки для візи. 
2) дві кольорові фотографії розміром 3,5 х4, 5   ОБОВ'ЯЗКОВО !!!!! На світлому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкрите чоло і вуха). Не скановані!Фотографія повинна бути свіжа, не старше 4 місяців! 
3) анкетні дані туриста 
4) копія внутрішнього паспорта всіх сторінок, де є відмітки. 
5) Копія свідоцтва про народження 
6) Копія свідоцтва про шлюб 
7) У дітей старше 14 років повинен бути свій проїзний документ. 
8) Фотографії дітей, яким виповнилося 5 років, повинні бути вклеєні в закордонний паспорт батьків або ж діти повинні мати свій проїзний документ. 
9) Довідка з роботи із зазначенням окладу, посади, завірена оригінальною печаткою. У довідці обов'язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається. 
10) Довідка про доходи за останні 6 місяці, у випадку наявності банківського рахунку - виписка про стан рахунку. 

Для приватних підприємців: нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію ПП, оригінальна довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку. 
Для студентів та школярів: довідка з місця навчання, а також довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Для безробітних та домогосподарок: виписка з банку про наявність рахунку, залишок на рахунку грошей або довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Для пенсіонерів: копія пенсійного свідоцтва, оригінал довідки з пенсійного фонду за останні 3 місяці, довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що ... ... фінансує поїздку свого родича. 
Дітям до 16 років: обов'язково в пакет документів вкладати копії внутрішніх паспортів батьків 
Для дітей до 18 років копію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон. 

Просимо НЕ передавати оригінал нотаріальної довіреності, тільки копію. 
Просимо взяти ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ. 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81