Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Самостійно в Грузію без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Грузія представляє неймовірний інтерес для туристів, яким подобається відкривати і знаходити для себе щось нове. У цьому можна переконатися лише в тому випадку, якщо організувати відпочинок в Грузії без посередників. Іберія пропонує досить різноманітний активний відпочинок, починаючи безкрайніми найчистішими пляжами і закінчуючи високогірними лижними курортами. Оскільки вартість самостійних поїздок не висока, то подібна відпустка буде по кишені навіть мандрівникам із середнім розміром бюджету.

З України організовувати тури в Грузію неймовірно легко, так як відсутня необхідність відкриття візи. Достатньо лише забронювати квиток на транспортний засіб, і спакувати валізи. При цьому не варто переживати, що після прибуття в країну ви залишитеся без харчування або без проживання. Гостинні грузини завжди готові надати нічліг і порцію хачапурі.
Грузія є бездоганним місцем для сімейного відпочинку. Будь-якій дитині сподобатися плескатися в прозорих водах Чорного моря і бігати по пляжу. Однак якщо ви подорожуєте без дітей, то у вашої відпустки вимальовується ще більше перспектив у вигляді приголомшливих спусків з засніжених вершин і відпочинку у лікувальних термальних джерел.
Якщо ви в силу обставин не маєте можливості або просто не хочете надати організацію канікул турфірмам, то над підготовкою турне без посередників доведеться ретельно подумати: подумати над тим, які місця маєте намір відвідати, чому віддати більшу перевагу і в яких закладах зупинятися для ночівлі.
Хоч грузини і доброзичливо ставляться до українців і ні за що не дозволять їм залишитися без проживання та без харчування, все ж краще заздалегідь подбати про номер в готелі або кімнаті в хостелі.
Відпустка в Грузії без посередників від влаштованого агентством подорожі буде відрізнятися тим, що ви будете незалежні від групи і зможете ходити по тих місцях, які цікаві тільки вам. Крім того, організовуючи самостійний вояж, ви зможете заощадити значну суму, яку згодом із задоволенням витратите на покупку подарунків і всілякі розваги.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81