Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Для українців. Готелі Греції без росіян.

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Грецію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Протягом останніх п'яти років українці намагаються планувати свій відпочинок в тих місцях, де мало туристів з ворожої Російської Федерації. Греція належить до тих небагатьох країн, в яких їх кількість мінімальна. Звичайно, є в країні курорти, на яких відпочинок «без росіян» неможливий, але є і такі регіони, де їх немає зовсім, або зустрічаються представники даної національності вкрай рідко.

Як і де відпочити «без росіян» в Греції знають сьогодні багато українців. Так, вони часто відправляються на відпочинок на острів Кос. Цей острів входить до складу островів Додеканессійського  архіпелагу і його іноді називають «садом Егейського моря». Тут є безліч пам'яток античної архітектури, а також тут знаходиться храмовий комплекс, який свого часу присвятили Асклепію.
 
Часто туристи купують тури і на острів Родос. Путівки сюди серед росіян не надто популярні, а тому відпочинок здасться божественним. Згідно з легендою, цей острів створювався виключно для Геліоса - бога сонця. Можливо, через це дане місце стало найбільш сонячним в Європі.
Шукаючи готелі Греції для українців, необхідно звертати увагу на те, щоб вони розміщувалися на тих курортах, на які туристи з Росії не їздять. Наприклад, на Родосі можна оселитися в чотиризірковому готелі Esperides Beach. Заклад відомо на весь світ і став першим сімейним готелем, заснованим на популярному острові.
 
Відпочинок в Греції для українців доступний в готелі Mitsis Norida Beach 5 * на острові Кос. На території закладу є аквапарк з величезними гірками і басейнами. Тому якщо у моря буде не зовсім комфортно, то завжди можна розташуватися біля теплого басейну.
Греція без російських туристів - це не мрія, а реальність. У країні є багато місць, де можна влаштувати собі приголомшливі канікули без людей, які оголосили війну українцям. Готелі Греції без росіян стають все більш популярними, а самі греки, що стали на бік наших громадян, нерідко на дверях готелів вивішують напис про те, що туристи з Росії не обслуговуються.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81