Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Акції та знижки в Таїланд. Ціни до - 35%

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  На гарячі тури в Таїланд сьогодні спостерігається величезний попит серед мандрівників. Адже термінова путівка в азіатське королівство - це можливість чудово і з комфортом відпочити за доступною ціною. Завдяки таким пропозиціями мандрівники зможуть відвідати чудові екскурсії та насолодитися неперевершеним релаксом.

 Незважаючи на те, що клієнти купують горящі пропозиції в Таїланд, їх відпустка не буде позбавлена всіх тих переваг, якими користуються особи, які придбали ексклюзивні тури. Так, в країні тисячі посмішок вас чекає бурхливе нічне життя в незліченних нічних клубах, традиції уславленого тайського масажу, упевнитися в цілющій якості якого пропонують, розташовані на кожному розі салони і екстремальні спортивні дисципліни.
Купивши гарячий тур до Таїланду зі Львова, ви просто зобов'язані відвідати Патайю, курорт який дав старт туристичному бізнесу в Сіамі. Патайя знаходиться на березі Південно-Китайського моря і пропонує своїм гостям розваги різного плану.
Сезонні акції, знижки Таїланду забезпечують нескінченний потік туристів з України. Багато з них прагнуть побувати на острові Самуї - в мецці прихильників пляжного виду відпочинку і фотосесій в оточенні кокосових пальм. Самотність островів архіпелагу допомогла їм зберегти первозданну природу, бездоганно чисте море і дивовижних тонів пісок.
Води Андаманського моря зберігають на своїй поверхні мальовничий курорт Као Лак, який є найкращим місцем для сімейного відпустки з дітьми. Саме палаючі пропозиції здатні надати можливість отримати насолоду від канікулами на білосніжних пляжах, прогулятися по джунглях і отримати повний спектр процедур в СПА-салонах.
Дочекатися появи в туристичному агентстві палаючої путівки слід заради візиту в провінцію Крабі, що завоювала свою популярність завдяки «кіношним» ландшафтам. Тут проходили зйомки гучних кінострічок «Пляж» і «Аватар». Всі краси пляжного тайського релаксу зосереджені в Крабі, в провінції Королівства Таїланд.
Акції, знижки в Таїланд дозволяють середньостатистичному українському громадянину зануритися в світ розкоші і шику, який дивним чином перетинається з незайманою природою і іноді первісної цивілізацією.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81