Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Для українців. Готелі Таїланду без росіян.

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Ситуація, яка нині склалася між Україною та Росією негативно позначилася і на відносинах між двома колись братніми народами. Вони сьогодні зневажають один одного, а тому вирушаючи в Таїланд, туристи з України прагнуть облаштуватися в тих регіонах, де мало громадян російської національності. У Сіамі такий відпочинок забезпечити важко, оскільки росіян в цій країні неймовірно багато, але, все ж, можливо.

Так, відпочинок в Таїланді для українців готові надати такі курорти, як Районг, острів Ко-Чанг, Хуа Хін і ще кілька інших. Тури в ці місця користуються величезною популярністю серед українців, оскільки тутешні готелі «без росіян» готові надати цілодобовий і високоякісний комфорт.
Таїланд без російських туристів - це чудова можливість насолодитися безмежною азіатською культурою і відпочити від проблем, що хвилюють всіх українців. Наприклад, найдавніший курорт країни Хуа Хін здатний здивувати гостей протяжним пляжем, який невеликою скелею відгороджується від маленького рибальського селища. На даному курорті практично ніколи не буває гостей з Російської Федерації, а тому тут у великому асортименті представлені готелі Таїланду без росіян.
Якщо ви шукайте путівки в місця, яких ще практично не торкнулася рука цивілізації, то вам рекомендується відправитися на острів Ко-Чанг. Ваше проведення часу обійдеться «без росіян» і до того ж ви познайомитеся з культурою і побутом звичайних тайських жителів. Одним з найкращих готелів на острові визнаний Coconut Beach Resort 3 *. Незважаючи на те, що готелі присвоєно всього три зірки, він надає своїм постояльцям прекрасний сервіс. Всі номери облаштовані за вищим класом, а персонал завжди готовий виконати всі побажання постояльців.
Готелі Таїланду для українців в достатку є і на курорті Районг. Це абсолютно нове місце відпочинку, яке знаходиться на південь від столиці держави. Якщо ви не знаєте, як і де відпочити «без росіян» в Таїланді, то вам неодмінно варто відправитися саме в Районг. Оскільки курорт тільки починає розвиватися, то російськомовних туристів тут немає, але зате є дивовижні пляжі, що розтягнулися на сотню кілометрів.
Уявити Сіам без росіян з кожним разом стає все важче, проте є ще в цьому краї місця, куди не ступала нога російського громадянина.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81