Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Самостійно в Таїланд без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Найбільш популярною серед українських мандрівників країною Південно-Східної частини Азії є Таїланд. Теплий клімат, тропічна екзотична природа і морські курорти пояснюють такий успіх. Відпочити «по - райськи», познайомиться з розкішною культурною спадщиною держави і побачити, що таке всесвітньо відома тайська привітність можна в тому випадку, якщо організувати самостійну поїздку в Сіам.

Влаштувавши собі подорож по Таїланду без посередників, ви поповните власний історико-культурний запас знань і більш детально вивчите особливості Країни Усмішок. Королівський Палац в Бангкоку - це головна визначна пам'ятка, яку слід побачити під час самостійного відпочинку. Цей об'єкт зосереджує в собі всю найкращу архітектуру Сіаму. Крім того, організувавши тур без посередників, рекомендується відвідати такі неймовірно красиві культові споруди, як храм Ват Пхра Кеу і Ват Арун.
Турфірми, що займаються організацією відпустки за кордоном, подбають про те, щоб клієнти в заморській країні були забезпечені такими обов'язковими речами, як житло і прожиток. Вирушаючи ж в круїз без посередників, люди часто думають про ці  складові  відпустки в останню чергу, і в підсумку залишаються без проживання та без харчування. Якщо ваше турне проходить без дітей, то вирішити питання можна зовсім просто: оселиться в одному з численних хостелів і обідати місцевими вуличними делікатесами.
Однак взявши з собою в дорогу малюків або просто прагнучи провести канікули максимально комфортно, подбайте про житло та провіант як слід. Так, щоб в Таїланді не залишитися без харчування і без проживання, необхідно завчасно забронювати собі житло. У Сіамі можна оселитися в якомусь п'ятизірковому готелі світового рівня, в одній з численних затишних готелів або в автентичному бамбуковому бунгало. Тому проблем з житлом виникнути не повинно в принципі.
Труднощі можуть бути з варіантом, якому віддати перевагу. Так, рекомендується забронювати заздалегідь номер в готелі всього на одну-дві ночі: щоб була можливість добре відпочити з дороги. А вже на самому курорті після прибуття можна буде вибрати найбільш прийнятний варіант місця розміщення на час усієї відпустки.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81