Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Відпочинок в Тунісі відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Туніс називають одним з найбільш «європейських» держав Африканського континенту. Арабський колорит, що поєднується з бездоганним сервісом, пишністю піщаних пляжів і спадщиною старовини, роблять цю країну затребуваним туристичним напрямком. Про відпочинок в Тунісі відгуки туристи залишають просто дивовижні. Ознайомитися з ними можна на сторінках таких соціальних мереж, як Instagram і Facebook.

Та й як може не подобатися територія, на якій проводилися зйомки легендарного фільму «Зоряні війни»? Відгуки, мандрівників які побували в Тунісі, говорять про те, що перебуваючи в цій країні, обов'язково потрібно побачити амфітеатр, музей Лавіжері і популярні терми Антонена. Адже це ті приголомшливі пам'ятки, заради яких і варто відправитися в Туніську Республіку.
Однак, перебуваючи в Тунісі, не слід забувати, що це мусульманський край і в ньому існують свої закони. Так, важливо дотримуватися деяких рекомендацій. Наприклад, жінкам краще утриматися від походів по тому чи іншому місту поодинці. А перебуваючи за межами зон відпочинку, слід стежити за своїм одягом. Оголені коліна і плечі спровокують потік обурення у місцевого населення.
Вивчаючи відгуки людей, яким вже пощастило побувати в африканській республіці, ви зрозумієте, що найкращий сезон в Тунісі для відпочинку - це високий сезон. Він починається в червні і триває до вересня. Протягом цього періоду варто найбільш сприятлива погода для купання і загоряння.
Прислухаючись до порад туроператорів і відправившись в Туніс в період з листопада по квітень, ви з зими перейдете в літо. Адже в країні це низький сезон, який для африканців є холодним, а для українців - справжнім літом. Хоч в цей час і дмуть вітри і часто йдуть дощі, наші співгромадяни знаходять низький сезон досить теплим і з радістю відправляються в Туніс для зустрічі Нового року.
Скільки коштує такий відпочинок? Саме це питання найчастіше чують співробітники туристичного агентства. Згідно відгуків, обійдеться подорож мінімум в 500 умовних одиниць. Але, як стверджують туристи зі стажем, витрачені гроші варті того приголомшливого задоволення, яке очікує в Тунісі будь-яку людину.
 


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81