Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Самостійно в Туніс без турфірм. Відпочинок

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

 

Поспішайте залишити заявку:


  В організації відпочинку в Тунісі за допомогою туристичного агентства є маса переваг. Головне з них це те, що турист, прибувши в тутешній край, не залишиться ні без проживання, ні без харчування. Про все це подбає турфірма. Однак такий варіант проведення відпустки має і свої недоліки. Так, клієнтові доведеться переплачувати за послуги туроператора й агентства. До того ж він буде повністю залежимо від програми компанії: змушений буде відвідувати заплановані компанією екскурсії і тільки стільки часу, скільки на це відведено.

Інша справа подорож до Тунісу без посередників. Організувавши відпустку самостійно, ви не тільки заощадите кошти, а й проведете час так, як самі того забажаєте.
Якщо ви плануєте їхати без дітей, то влаштувати побут буде набагато простіше. Вирушаючи ж в подібні тури з малечею, доведеться завчасно подбати про багато речей. Так, щоб в результаті не залишитися без проживання і не ночувати в аеропорту або прямо на вулиці, необхідно забронювати готель.
За допомогою інтернету можна підшукати відповідний готель. Вибравши вподобаний заклад, обов'язково уточніть, чи подають там сніданки інакше ризикуєте залишитися з ранку без харчування. З обідом і вечерею справи йдуть легше, бо поїсти можна в одному з ресторанчиків, якими рясніє будь-який курорт Тунісу. А ось шукати місце, в якому можна було б перекусити з ранку справа досить-таки непросте.
Організовуючи відпустку в Тунісі без посередників, не варто забувати про культурну програму. Адже навряд чи комусь сподобатися весь час валяться на пляжі. Тому, слід дізнатися, якими пам'ятками може здивувати той чи інший курорт і постаратися їх побачити. 
Так, перебуваючи на курорті Хаммамет, рекомендується побачити літню резиденцію президента Тунісу. А якщо хочеться потусити на дискотеках, то немає кращого міста, ніж Сусс.
Залишитися в Тунісі без проживання або без харчування неможливо в принципі. Маючи в кишені гроші, будь-який турист обов'язково підшукає нічліг і зможе перекусити вуличною їжею. Відпочинок без посередників - це єдина можливість побачити Африку в усій її красі. Це шанс перейнятися абсолютно іншою культурою і ритмом життя.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81