Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Відпочинок в ОАЕ відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Ще зовсім недавно територія, на якій сьогодні розташовуються фантастично красиві Об'єднані Арабські Емірати, була млявою пустелею. Нині ж це райський куточок, побувати в якому мріє не одна людина. Про відпочинок в ОАЕ відгуки туристи залишають неймовірно красиві, такі ж, як і сама країна. Мандрівники кажуть, що це той курорт, на який хочеться повертатися знову і знову.

Більшість туристів відзначають пишність Шарджа, культурної столиці Еміратів. Вони кажуть, що пам'ятники культури тут розташовані практично на кожному кроці. Дуже подобатися мандрівникам і місто Рас-ель-Хайма, що пропонує гостям м'який клімат, незаймані, неймовірно чисті пляжі і неймовірної краси гори.
Для відпочинку в цій арабській країні є кілька сезонів. Відгуки туристів говорять про те, що туристичний сезон в ОАЕ (триває протягом квітня-жовтня) знаменується величезною кількістю сонячних днів і теплою водою, температура якої не опускається нижче +20 градусів.
З початку жовтня і до кінця квітня триває високий сезон в ОАЕ, коли найкращим періодом для відпочинку на пляжах є два останніх місяці осені і два перших місяці весни. Знаходиться на пляжах в зимовий час не так комфортно, як в інші пори року. Якщо ж на відпустку випадає саме на зиму, то рекомендується помандрувати на курорт Фуджейра, на якому гарантується більш комфортна, ніж в інших Еміратах метеорологічна обстановка, оскільки даний емірат розташовується на березі Оманської затоки.
Туристи, яким вже пощастило побувати в Арабських Еміратах, можуть дати мандрівникам котрі ще не відвідували цю країну деякі рекомендації. Так, вони рекомендують звертати більшу  увагу на свій одяг: лікті і коліна слід закривати, особливо якщо Ви бажаєте покинути територію готелю. Ходити в пляжних туалетах дозволено виключно на пляжі.
Якщо Турист знаходиться в ОАЕ в період Рамадану, то йому забороняється до заходу сонця на людях, курити, пити і навіть жувати жувальну гумку. Ці поради та відгуки допоможуть відчувати себе в країні комфортно і уникнути неприємностей.
Часто на форумах, в соціальних мережах Instagram і Facebook користувачі задають питання про те, скільки коштує подорож в Об'єднані Арабські Емірати. В цьому році відвідування країни в туристичний сезон обійдеться в 500 доларів (з перельотом). За ці гроші відпочиваючим будуть запропоновані всі умови в чотиризірковому готелі.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81