Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Самостійно в ОАЕ без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


  Відпочинок в Об'єднаних Арабських Еміратах - це мрія багатьох людей. Звичайно, ж, найкращий спосіб здійснити свою мрію - придбати туристичну путівку. Але путівка не завжди виправдовує надії мандрівників. У такому випадку рекомендується організувати вояж самостійно.

Організація турів в ОАЕ без посередників має на увазі самостійне оформлення візи. Для отримання необхідного документа потрібно заповнити на сайті посольства відповідну заявку і відправити її в консульство. Якщо прізвище туриста не числиться в чорному списку, він своєчасно сплатив мито, подав заяву за місяць до планованого подорожі, то йому обов'язково оформлять візу протягом двох-п'яти робочих днів.
Якщо поїздка передбачається без дітей, то ніяких проблем не буде. Ну а в разі присутності дитини, особливо чоловічої статі, необхідно простежити за тим, щоб він був прописаний в батьківській візі (в документі слід вказати всіх дітей, які подорожують разом з вами).
Як тільки всі формальності будуть улагоджені, можна вирушати в подорож. Скориставшись послугами турфірми, вам не потрібно буде турбуватися з приводу харчування і проживання. Займаючись організацією відпустки в Об'єднаних Арабських Еміратах самостійно, про цей пункт необхідно подумати заздалегідь. Адже відправлятися в тур без проживання дуже ризиковано. У чужій країні через це можуть виникнути серйозні проблеми. Так, на час перебування в Еміратах можна орендувати мебльовані апартаменти або номер в готелі. За допомогою інтернету можна також заздалегідь забронювати і навіть оплатити житло. Нерідко туристи з метою економії вибирають готелі без харчування, вважаючи за краще купувати продукти і готові страви на ринках, в кафешках і магазинах.
Прибувши в Емірати, вам обов'язково знадобиться транспорт для вивчення місцевих пам'яток і пересування по місту, обраному для відпочинку. В ОАЕ без проблем можна взяти на прокат автомобіль. Для цього необхідно ще перебуваючи в своїй країні оформити водійське посвідчення міжнародного зразка. Маючи такий документ, проблем з орендою машини не виникне.
Всі ці рекомендації допоможуть організувати самостійний відпочинок в Арабських Еміратах за вищим класом і з повним комфортом і відповідно не залишитися без проживання та без харчування.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81