Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Відпочинок в Хорватії відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Про відпочинок в Хорватії відгуки мандрівники залишають найкращі. Кажуть, що тільки в перший раз сюди потрапляють випадково, а ось в кожен наступний раз сюди їдуть навмисно, адже не закохатися в цю країну неможливо. Як і в будь-якому іншому місці, відпустка тут має свої особливості, знати які обов'язково кожній людині, яка бажає провести його на березі Адріатичного моря. Наші поради та рекомендації допоможуть вам провести незабутній час в хорватській землі.

Що є в Хорватії? Морські та гірські курорти, бальнеологічні здравниці, дайв-центри, СПА-центри, природні парки, архітектурні шедеври різних епох, культурні події та свята.
Коли починається і закінчується сезон в Хорватії? Відкривається він в травні, триває все літо (червень, липень, серпень) і практично всю осінь (вересень, жовтень, початок листопада). Оптимальним часом для туру вважається весна та рання осінь, оксамитовий сезон починається в кінці серпня. Це про морських курортах, на гірськолижні бази можна приїжджати в листопаді, взимку (грудні, січні, лютому) і навесні (в березні, квітні і травні). Таким чином, сюди можна їхати в будь-яку пору року.
Готелі. Більшість закладів мають три зірки і твердо відповідають даному рівню. Дуже мало в країні четвірок і п'ятірок і вони відносяться до відомих мереж. Найвищі ціни на розміщення в Загребі і Дубровнику. Номери стандартні, прості, не всі обладнані кліматичною технікою.
Пляжі. Користувачі facebook, instagram і інших соціальних мереж, що побували в Хорватії, підтвердять, що всі пляжі країни є безкоштовними. В регіоні Істрія вони кам'янисті, скелясті, бетонні, посипані галькою. У Південній Далмації є все розмаїття пляжів - з піском, галькою, бетонною основою. Кращим вважається узбережжі Середньої Далмації з покриттям дрібною галькою і сосновими лісами майже у кромки води. Деякі пляжі цього регіону (наприклад, Брач) відзначені «Блакитним прапором».
Скільки коштує відпустка в Хорватії? Все залежить від часу поїздки, обраного курорту і готелю, умов проживання, харчування. Найдешевше в Істрії, дорожче - в Дубровнику в розпал сезону. В цілому на двох мандрівників на тиждень знадобиться близько 1500-2000 євро, але можна заощадити при покупці палаючої путівки.
Відправляйтеся в цю неповторну країну і залишайте про відпочинок в Хорватії відгуки свої власні.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81