Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Відпочинок в Єгипті відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Про відпочинок в Єгипті відгуки найкращі. Ця країна завжди зустрічає гостей ласкавим, добре прогрітим морем (навіть не одним, а двома - Середземним і Червоним) і яскравим сонцем. Примітно, що пляжний сезон тут ніколи не закінчується - в найхолодніший зимовий місяць (лютий) повітря вдень нагрівається до +20 градусів. Купатися можна буде тільки в Червоному морі, в якому температура води складе близько тих же 20 градусів, а ось в Середземному морі вона не підніметься вище +10.

Але все ж розрізняють сприятливий для відпочинку сезон в Єгипті і не дуже сприятливий, але більш доступний за ціною. Відносно першого більшість бувалих туристів дають рекомендації відвідувати країну:
• в травні, червні, липні, серпні, вересні і частково в жовтні для Середземноморського узбережжя;
• з квітня по травень - найбільш комфортна погода у Червоного моря, в жовтні тут настає оксамитовий сезон.
Дощі в Країні фараонів випадають вкрай рідко, тому вони не зможуть зіпсувати відпустку. А ось сильний вітер цілком може стати неприємним сюрпризом. У соціальних мережах facebook, instagram і т.д. часто можна побачити поради не їхати до Єгипту в березні-квітні і в лютому, але все це справедливо тільки по відношенню до Середземномор'я.
Крім пляжного відпочинку, купання і дайвінгу, в Єгипті можна відправитися на екскурсії по стародавніх споруд (міста, храми, піраміди), в круїз по Нілу, сафарі, поїздку до бедуїнів. Такі розваги ідеально підійдуть для туру вихідного дня і для більш тривалої відпустки.
Українців цікавить також, скільки коштує путівка до Єгипту. Точну відповідь можуть дати тільки в агентстві після того, як турист визначиться з курортом, готелем, часом подорожі і рядом інших моментів. Найдешевше тур обійдеться в низький сезон, дорожче - в його розпал. Також менше грошей витратиться на курорті, який не настільки популярний серед відпочиваючих, як Хургада або Шарм-ель-Шейх, наприклад, в Ель-Гуна, Сафазі. Заощадити можна і при ранньому бронюванні турів, при покупці палаючої путівки, спеціальної пропозиції від туроператора. В принципі, 1,5-2 тис. Доларів США вистачить на чудовий відпочинок за системою «все включено» для сім'ї з трьох осіб на 7-10, а тої більше днів.
Про відпочинок в Єгипет відгуки можна читати і читати, але набагато краще зібрати валізи і відправитися самому до Каїра або Олександрію, Марса Алам або Табу, Сома Бей або будь-який інший курорт, якими так багата Країна пірамід і фараонів.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81