Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Чи потрібна віза в Єгипет. Безвізовий режим

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Чи поширюється на Єгипет безвізовий режим або потрібна віза для відвідин сонячної Країни фараонів українцям? Для відпочинку в цьому дивовижному куточку світу потрібно спеціальний дозвіл, але отримати його можна відразу в аеропорту після прильоту в країну. Віза до Єгипту купується в віконці з написом VISA за 25 доларів США до проходження паспортного контролю. Після вклейки її в паспорт громадянина України має право перебувати на території країни до тридцяти днів. Якщо неповнолітні діти (до 18 років) вписані в закордонний паспорт батьків, то їм не потрібно купувати окрему візу. У разі, коли дитина має власні проїзні документи, йому також необхідно купити візу в вигляді марки.

Можна відвідати Єгипет без візи, тобто з візою, але безкоштовною. Вона видається мандрівникам, які відправляються в Південний Синай і діє всього 15 днів. Але турист має право перебувати тільки на території регіону, який простягається від Шарм-ель-Шейха до Таби. Якщо залишити межі Синайського півострова, поїхати в інший регіон навіть в аеропорт, то вартість візи в 25 доларів доведеться заплатити. Туристична віза в Єгипет не потрібна, якщо мандрівник летить в Шарм-ель-Шейх, Табу або Хургаду, але якщо літак приземляється в Каїрі, то оформити її варто заздалегідь. Для цього турист звертається в Консульство Країни фараонів, надавши на розгляд закордонний паспорт, фотографію, анкету, ваучер від турагентства або підтвердження броні готелю, копії свідоцтва про народження (для осіб віком до 18 років). Таким чином, відпочинок в Єгипті без візи в принципі неможливий.
Для проходження паспортного контролю турист повинен пред'явити:
• авіаквитки в обидва боки;
страховий поліс;
• туристичний ваучер;
• закордонний паспорт з двома чистими сторінками (для візи і штампів), дія якого не закінчиться через півроку після закінчення поїздки.
Весь Єгипет без візи подивитися не вдасться, але і по Синайській візі можна побачити багато цікавого, наприклад, гору, де Мойсей говорив з Богом, монастир Святої Катерини з колосальним зібранням ікон, манускриптів і книг, монастир Святого Антонія з давньою історією. Крім того, саме в Південному Синаї розташовані головні єгипетські курорти, уподобані туристами.
Поки не ввів Єгипет безвізовий режим з Україною, але від цього охочих поїхати сюди не меншає.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81