Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Акції та знижки в Болгарію. Ціни до - 35%

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

 

Поспішайте залишити заявку:


 Завдяки всіляким акціям, знижкам Болгарія стає доступною мандрівникам з обмеженими фінансовими можливостями. Ця країна, розташована на Балканському півострові, є відмінним місцем для відпочинку - активного, пасивного, оздоровчого, екскурсійного.

На тури до Болгарії попит спостерігається завжди. У літню пору більшість мандрівників подорожують на морське узбережжя. Галасливі і веселі курорти з доступними цінами Золоті Піски, Сонячний Берег залучають молодь, дружні компанії, студентів. Албена, Еленіте, Дюни, Святий Костянтин та Єлена мають славу сімейних курортів, місць для відпочинку з дітьми. Розкішний Несебр припаде до душі самим вимогливим і забезпеченим туристам. На чорноморське узбережжя оптимально приїжджати з червня по вересень - в цей час гарантовано буде стояти гарна, тепла погода, а вода прогрівається до комфортного рівня.
Все більше людей зі Львова обирають зимовий відпочинок в Болгарії. Гірськолижні бази в Рильських горах (1,5 години їзди від Софії) можуть похвалитися трасами різної складності. Це Боровець, Панчіще, Семково, Малевіца. Поблизу деяких зимових курортів (Пампорово, Саппарева-Баня) розташовуються оздоровчі санаторії (бальнеологічні, термальні). Найдовше триває сезон катання в Банско, а гірський масив Вітоша розташований біля самої Софії.
Також в країні можна оглядати визначні пам'ятки - архітектурні шедеври древньої столиці, жвавій Варни, унікального Бургаса, багатолюдного Пловдива, природні чудеса - Долину троянд, Кам'яний ліс, Варненське озеро, озера Бургаса, печери і гроти. Гарячі пропозиції в Болгарію допоможуть познайомитися з країною при невеликих фінансових витратах.
Українські турагентства пропонують різні тури в Болгарію - в різні курорти і готелі, з харчуванням і без нього, з різними варіантами трансферу (автобусне, залізничне, повітряне сполучення). Різні акції, знижки в Болгарію дозволять заощадити і провести свою відпустку на найвищому рівні при мінімальних фінансових вкладеннях. Також вигідно проводити раннє бронювання путівок або скористатися гарячими пропозиціями в Болгарію, які також часто пропонуються туристичними компаніями. Звертайтеся в турагентство Бі Тревел, де для вас підберуть оптимальний варіант подорожі в будь яку пору року.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81