Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Для українців. Готелі Болгарії без росіян.

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Болгарія - країна, яка має добре розвинений туристичний сектор і помірні ціни, чим сильно приваблює українських громадян. Це раніше в країні, яка належить до соціалістичного табору, все нагадувало про нього. Але тепер в ній побудовані сучасні готелі, в яких гостей чекає першокласний сервіс.

Готелі Болгарії для українців - це те місце, де можна добре провести відпочинок навіть при обмеженому бюджеті. Сьогодні більшість наших співвітчизників при купівлі путівки запитують про місця, де мало туристів з РФ. З причини останніх подій в Україні це питання цілком актуальне - ніхто не хоче проводити час по сусідству з представниками даної національності. Так що пропонують готелі Болгарії для українців?
У країні є чимало закладів різного рівня зірковості, але їхні послуги найчастіше перевищують заявлений рівень. Двозіркових готелі Болгарії без росіян запропонують гостям дах над головою, нічліг і гарячу воду - мінімальний набір, який підійде не занадто вимогливим мандрівникам. Багато таких готелів знайдеться в Дюне і Еленіте.
Тризіркові готелі найчастіше бюджетні, сімейного типу. При невисоких цінах постояльці можуть розраховувати на смачну, практично домашню їжу і теплий прийом. Це невеликі заклади - не більше сотні номерів, але в них немає нічого особливого. Тури сюди підійдуть закоханим парам і мандрівникам, які шукають спокій і тишу і тим, хто шукає, як і де відпочити «без росіян».
Якщо турист шукає, як і де відпочити «без росіян», то йому варто звернути увагу на готелі рівня 4-5 зірок. Більшість чотиризіркових закладів нічим не поступаються п'ятизірковим, мають закриту територію, пляж, аквапарк, власні зони.
При плануванні відпочинку в Болгарії без російських туристів, можна звернути увагу на наступні заклади:
• «Котва» - бюджетна готель рівня три зірки в 250 м від моря в м Сонячний берег зі стандартними номерами і апартаментами. Гарне місце для сімейного та молодіжного відпочинку.
• «Атріум» 4 * в Еленіте - заклад на першій лінії від моря з піщаним пляжем (вхід, лежаки безкоштовні), аквапарком, басейном та іншими вигодами. Розміщення пропонується в апартаментах і двомісних номерах.
• «Марина Роял Палас» 5 * в м Дюни - величезний комплекс на березі Чорного моря поблизу зеленого парку. Номери - стандартні, сьюти, junior сьютов.
Недорогий і якісний відпочинок в Болгарії для українців можливий в будь-яку пору року.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81