Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Самостійно в Болгарію без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Болгарія - країна, куди багато українців відправляються на відпочинок. У літню пору вони вибирають приморські курорти з пляжами, які відзначені Блакитним прапором (Албена, Св. Костянтин і Олена, Сонячний Берег). Взимку дуже популярні тури на гірськолижні бази Банско, Вітоша, Боровця, Пампорово. У будь-яку пору року можна відвідувати бальнеологічні здравниці і санаторії (Помор'я, Санданскі, Велінград).

При бажанні відвідати Болгарію найпростіше звернутися в туристичне агентство. Воно підбере для мандрівників оптимальний тур, забронює готель, владнає всі нюанси для отримання візи, якщо вона необхідна. Але цілком можна організувати подорож самостійно і заощадити на цьому. Правда, годиться такий варіант тільки для досвідчених туристів, які вміють організувати своє дозвілля, знайти житло і харчування, порозумітися з місцевими. Якщо такий досвід відсутній, то краще звернутися за допомогою до турфірми. Можна частину організаційних питань перекласти на неї, а частиною зайнятися самим. Наприклад, купити тур без проживання або без харчування - таке теж можливо.
Вирушаючи до Болгарії без посередників, варто врахувати кілька моментів.
1. Продумати, чим будете добиратися до Болгарії: літак доставить за 1,5-2 години (прямі рейси ), автобусом, машиною або поїздом довше. При використанні громадського транспорту варто заздалегідь забронювати квитки (туди і назад), для власного автотранспорту оформляється страховка.
2. Оформити на всіх членів сім'ї медичну страховку.
3. Підшукати житло (готель, хостел, апартаменти, віллу, квартиру). Краще заздалегідь забронювати номер, вирушати в дорогу без проживання не варто, оскільки відпочинок дикунами не вітається - мандрівника можуть прийняти за неплатоспроможного.
4. Отримати візу (якщо у туристів звичайний, а не біометричний паспорт). Процедура досить проста і пакет документів для звернення в консульство знадобитися мінімальний. Але співробітники митниці можуть зажадати і інші папери (зворотні квитки, бронь житла, підтвердження наявності грошових коштів).
Плануючи візит до Болгарії без посередників, цілком можна купувати тур без харчування. У країні дуже багато закладів харчування, розрахованих на різні фінансові можливості, більшість з яких утримують помірні ціни, в магазинах завжди можна знайти звичні продукти. Так що сюди можна вирушати самостійно і без дітей, і з ними.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81