Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

 

Чи потрібна віза в Болгарію. Безвізовий режим

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:


 Однією з найулюбленіших країн для українських туристів є Болгарія. Країна дуже цікава в плані культурно-історичних пам'яток та природних чудес. А ще вона має багато можливостей для оздоровлення та відпочинку. До переваг відпочинку саме в Болгарії варто віднести:

• близьку відстань, яку легко подолати поїздом, автомобілем, літаком;
• відсутність мовного бар'єру;
• помірні ціни при першокласному сервісі;
• чи потрібна віза? - немає;
• широкий вибір курортів - і літніх, і зимових.
З 11.06.2017 українці можуть відвідувати Болгарію без візи. Як і для візиту в інші країни Євросоюзу туристам знадобиться біометричний паспорт, дія якого має бути на три місяці довше від запланованого закінчення подорожі. Маючи біометричний паспорт, можна відправитися в турне по Європі за винятком Великобританії та Ірландії.
Вирушаючи на відпочинок в Болгарії без візи, варто бути готовим до надання на митниці додаткових документів. Ними можуть бути зворотні квитки, підтвердження броні готелю, документів, які свідчать про мету поїздки, наявності достатніх фінансових коштів на час перебування тощо. Як і раніше, мандрівникам знадобиться медична страхівка, а якщо ви відправляєтеся на власному автотранспорті, то варто оформити поліс страхування цивільної відповідальності. У Болгарії безвізовий режим дозволяє перебування не більше 90 днів протягом 180 днів.
При наявності біометричного паспорта громадянам України віза в Болгарію не потрібна. Хоча якщо у туриста є діючий закордонний паспорт старого зразка, то на ньому також можна відправитися на відпочинок. За деякий час до запланованої поїздки варто звернутися в консульство і подати прохання про видачу візи (анкету-заяву). До неї додатково надаються фотокартки і сам закордонний паспорт. Туристичну візу до Болгарії можна отримати досить швидко і без особливих проблем. Також можна доручити цю роботу туристичному агентству.
Подорож до Болгарії без візи можливо і взимку, коли гірські схили покриваються снігом і стають трасами для шанувальників лиж, і влітку, коли приморські курорти стають справжньою Меккою. Албена, Банско, Кранево, Несебр, Сонячний берег - це тільки мала дещиця курортів, якими може похвалитися країна. Введення в Болгарії безвізового режиму відкриває туристам необмежені можливості для пізнання світу.


Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81