Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Кіпр

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Незвичайні пейзажі, тепле Середземне  море, хвойний запах гір і велич грецьких храмів приваблює туристів на Кіпр. Субтропічний півострів гарантує сонячну погоду на протязі всієї відпустки. Поєднання комфортного відпочинку на найчистіших пляжах і активного, для любителів природи та старожитностей, задовольнить найвищі запити. Турфірми Львова пропонують відпочинок на будь-які смаки і можливості. Серед розмаїття пропозицій, середньостатистичному туристу важко вибрати туристичні агенції напрямку Львів-Кіпр. Забезпечити собі максимально комфортний відпочинок без сюрпризів можна, звернувши увагу на наступні показники:

• Туристична агенція Львів-Кіпр поїздки, повинна займатися даним напрямком не менше одного сезону. А краще, щоб турагенство спеціалізувалося на Львів-Кіпр напрямку.
• Будь-яка туристична фірма у Львові на подорожі до Кіпру обов'язково надає знижки. Уточнюйте, з яких причин знижується вартість туру. Не довіряйте путівкам, де ціни починаються зі слова «від». Більшість подібних знижень гарантує відсутність потрібного сервісу на відпочинку, за який все одно доводиться платити на місці.
• Звертаємо особливу увагу на документацію: ліцензія фірми, умови договору і свідоцтво про реєстрацію. Після оплати Ви отримуєте: договір і туристичну путівку. Віза видається або в турагентстві або в аеропорті.
• Задавайте уточнюючі питання щодо туру. Ретельно продумайте поїздку і узгодьте всі недомовки з вашим консультантом. У такому місті як Львів тур фірма з Кіпр подорожами передбачає все: від зустрічаючого в аеропорті автобуса до оформлення інтер'єру в номері.
• Якщо після прибуття обумовлені умови не відповідають договору, то обов'язково робіть фото, збирайте докази шахрайства. Після повернення додому у Вас є право звернутися до суду для компенсації збитку.
Багато досвідчених мандрівників спочатку розглядають пропозиції туроператорів, а потім вибирають фірму, з якою вони співпрацюють. Якщо ви вирішили їхати на півострів, Вам підійдуть туроператори з Львів Кіпр напрямками. Безпосередньо вони розробляють весь тур: маршрути, надані послуги, проживання, перельоти, рекламну інформацію і розрахунок цін. Авіаквитки, а іноді й оформлення візи може входить у вартість поїздки. Туроператори, які давно існують на ринку, співпрацюють з перевіреними авіакомпаніями і готелями. Тому, скориставшись їхніми пропозиціями, Ви будете впевнені в якості відпустки. Турагенції працюють напряму з клієнтом і реалізують путівки. Організації, яким цікавий не тільки дохід, а й імідж, завжди співпрацюють з найкращими туроператорами. Як бачите, не так вже й складно вибрати кращий для себе тур.
Звертайте увагу навіть на незначні питання - в хороших агентствах весь тур розроблений до дрібниць.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81