Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

літаком зі Львова на Кіпр

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Кіпр по праву вважається туристичним раєм. Неповторні пейзажі, різноманітність ландшафтів і оригінальність кухні не залишить Вас байдужим. Звертаючись до турфірм або самостійно обираючи місце для відпочинку, враховуйте особливості курорту. В різних містечках надають різні послуги. На сімейному відпочинку з дітьми спеціалізуються Ларнаки і Протарас. А провінційне місто Пафос зовсім не орієнтоване на дитячий відпочинок. Троодос підійде любителям активного проведення часу. Гірські хребти, нескінченні ліси і пішохідні стежки не залишать Вас байдужим.

Авіапереліт Львів - Кіпр
Залежно від місця відпочинку туроператор пропонує різні варіанти транспорту і маршрутів в республіку. Найбільш швидким, комфортним і економічним є авіапереліт Львів-Кіпр. Забронювати квитки заздалегідь Ви можете на сайті авіакомпанії або ж придбати безпосередньо в турагентстві. Вартість перельоту залежить від:
• Тарифів авіакомпанії;
• Типу судна і класу обслуговування;
• Кількості пересадок.
Якщо Ви хочете скористатися бюджетними пропозиціями авіакомпаній, обов'язково уточніть: чи є можливість повернення або обміну квитків, щоб виключити непередбачені обставини.
Вибираємо місце посадки: аеропорти Кіпру
Виліт зі Львова на Кіпр здійснюється з міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького. Відповідно з туром Львів Кіпр, літак приземляється на смузі Еркана, Ларнаки або Пафосу. Аеропорт Ларнаки знаходиться в прибережній зоні. До самого міста відстань близько 4-х кілометрів. Щоб дістатися до містечка скористайтеся таксі або громадським транспортом. Також з цього місця є можливість приїхати в Нікосію або Лімассол. Аеропорт міста Пафосу, в порівнянні з іншими, не дуже великий. Тільки чартерні рейси зазвичай здійснюють посадку в місті Пафосі. Рейси авіа зі Львова на Кіпр також направляють в аеропорт Еркан. Неподалік від якого столиця Кіпру - Нікосія. Але вибравши рейси в Еркан, будьте готові до пересадок. Політ відбувається транзитом через Туреччину. Як правило, прямий переліт Львів-Кіпр набагато дешевше перельоту з пересадками.
Користуючись послугами туроператоів немає необхідності переживати про маршрут. Зазвичай туроператор розраховує шлях до місця відпочинку.
На території острова є ще два аеропорти: в Декелі та в Акротірі. Але пасажирські літаки там не приймають. Тільки військові та урядові.
Якщо Ви зупинилися на подорожі літаком зі Львова на Кіпр в 2017 році, бронюйте квитки заздалегідь. Це допоможе чимало заощадити і розрахувати свій маршрут.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81