Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

знижки на бронювання Угорщина зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 «Найближчий закордон» - таку другу назву отримала Угорщина, знайшовши товариша в особі громадян Радянського Союзу. В Угорщину зі Львова і звідусіль їхали за джинсами, кока-колою і, звичайно, за європейським відпочинком. Спогади про радянську дружбу Угорщина зберігає досі - на околиці Будапешта за помірну ціну можна подивитися кладовища пам'ятників радянської епохи, а національний угорський прапор на головній площі країни, раніше прикрашений радянською символікою, тепер зіяє акуратною діркою, яку вирізали в знак позбавлення від всього радянського .

Відмова від соціалістичних орієнтирів ні в якому разі не нашкодив ні Угорщини, ні гостинній вдачі мадярів: щорічно Угорщина приймає близько 3 мільйонів туристів. Найгарячіший сезон - з квітня по жовтень, пік продажу путівок зі Львова та раннього бронювання турів до Угорщини припадає на серпень.
Угорщина дуже вдало розташована на карті: це центральна Європа, куди зручно добиратися всім, купивши авіаквитки або замовивши екскурсію автобусом. Крім того, кліматична ситуація і географічне положення сприятливо позначаються на туризмі по-угорськи: Карпати, Альпи, Дунай, що перетинає всю країну, заповідні трав'яні степи, термальні джерела, неосяжне озеро Балатон так і ваблять туристів. Якщо ви плануєте відпочинок в Угорщині на літо, скористайтеся послугою раннього бронювання зі знижкою. Лідируючі за популярністю позиції серед туристів продовжують вже кілька років утримувати Будапешт і вже згадуване раніше озеро Балатон.
В Будапешт їдуть насолоджуватися архітектурою, краєвидами на Дунай і восьма мостами через нього, відправляються оздоровлюватися в термальних купальнях, відкритих ще римлянами. Раннє бронювання готелів зі Львова в Угорщині, і в Будапешті зокрема, Ви можете здійснити на нашому сайті зараз.
Якщо Вас цікавлять акції на раннє бронювання Угорщини зі Львова, вирушайте з родиною на озеро Балатон. Його околиці - а саме, гори Баконь, - це місце, куди з'їжджаються милуватися краєвидами. Сюди також приїжджають для активного проведення часу: Угорщина багата велосипедними доріжками, майданчиками для кемпінгу, гірськолижними трасами різної складності.
Раннє бронювання цін і авіаквитків зі Львова до Угорщини - це запорука того, що літо 2018 у Вас вдасться!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81