Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Угорщина

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Туристичні агентства екскурсію по Угорщині часто називають «Чардаш». Що таке «чардаш»? Чардаш - це національний угорський танець. Його танцюють у парі. Він починається лірично, а потім поступово набирає темп, і під кінець ледве встигаєш помічати, як злітають стрункі ніжки венгерок під кількома шарами національних спідниць і як миготять лікті їх партнерів, відбиваючи такт по чоботях. Так непередбачуваний угорський чардаш, що з радістю обіграли у своїх творах Ференц Ліст, Йоганнес Брамс, Йоганн Штраус, Петро Чайковський. Чардаш - один із символів Угорщини, як птах турул над Будапештом, як Будинок парламенту, як Дунай.

Коли український козак танцював гопак, він не просто так підкидав догори коліна - це бойовий танець. Придивіться: стрибки, викидання носка, кружляння навколо власної осі - ці та інші па гопака використовуються в бою. І козаки мистецтвом цього бою володіли досконало. Навіть крій шароварів, що розлітаються в стрибку, мав сенс: здивувати і налякати.
Так і спідниці угорських танцівниць: крутять голови. А пір'я на капелюхах їх партнерів нагадують, що непростий той хлопець, який веде її в танці. Адже, може, це перо турула?
Турул - міфічна птиця, щось середнє між орлом і соколом. У будь-якому випадку, символ свободи, залишений ще кочівниками. Втім, власну думку про Турул Ви можете скласти, погулявши по Будапешту: з 1906 року птах стоїть на постаменті угорської столиці як живе нагадування про той довгий шлях, який належало пройти мадярам, щоб сьогодні Угорщина йшла власним шляхом розвитку. Туристичні фірми у Львові напевно розкажуть, як в Будапешті розшукати загадкову птицю турул.
Ще один символ держави - Будинок парламенту в Пешті. Його Ви впізнаєте по куполах і шпилях, які видніються звідусіль. У Буді теж є, перед чим постояти в благоговінні - готичний палацовий комплекс - Королівський замок. Поганий той туроператор зі Львова до Угорщини, який не покаже Вам красот будапештських замків.
До речі, якщо Вам до душі екстравагантний відпочинок, можете скористатися пропозицією пожити в угорському замку. Між іншим, це доступніше, ніж звучить: ціна ночі в замку дорівнює ночі в тризірковому готелі Будапешта. А ніч у середньовічному замку напевно ніколи не буде забута. Ну серйозно!
Хочете побачити Угорщину? Зі Львова це зовсім недалеко. Замовляйте авіаквитки, вивчайте пропозиції турагентств і вирушайте в подорож по містичної Угорщини зі Львова!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81