Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

літаком зі Львова в Угорщину

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Столицю Угорщини, Будапешт, називають найпрекраснішим містом Європи. З одного боку, вона представляє західну архітектуру - той же Будинок парламенту, який так схожий на Вестмінстерське абатство в Лондоні, стара Європа з її левами на мостах, шпилями і стрілчастими вікнами, аркадами, готичними соборами, бруківкою та ліпниною на стінах. Але також це місто уособлює все угорське, за чим Ви, власне, і робили переліт до Угорщини зі Львова.

В першу чергу на себе звертають увагу знакові будівлі - Будинок парламенту, Королівський палац, Опера, собор св. Іштвана (Стефана), Національний архів, Бастіон, церква Марії Магдалини, приміщення етнографічного музею, та що там - вокзал, ринок, звичайно ж, мости ... Де б Ви не йшли, пам'ятники будуть переслідувати Вас - монументи птахам, жінкам, чоловікам, Свободі. Ви побачите ротонду і покатаєтеся за помірну ціну на фунікулері («Шіклі» по-угорськи), а коли настане вечір, прогуляєтеся по набережній над Дунаєм, культурну цінність якої визнала і пильнує сама ЮНЕСКО. І, коли будете йти по набережній, порахуйте мости, що з'єднують Буду з Пештом. Не зупиняйтеся, поки не дійдете до цифри вісім. Будапештські мости присвячені королевам і королям, принцесам, угорцям, окремому угорцю, якомусь Іштвану Сечені, і, знову ж, свободі.
Милуючись Дунаєм, не випустіть з уваги острів посеред нього. Острів Маргіт. Там зосереджені термальні джерела, якими славиться Угорщина. Якщо Ви добиралися літаком зі Львова до Угорщини заради них, ваш авіапереліт був здійснений не даремно!
Будапешт - це політичний, культурний, промисловий, комерційний і транспортний центр Угорщини. Дунай об'єднує всю цю країну і використовується угорцями як транспортний засіб.
Якщо Ви потрапили в Будапешт влітку 2017-го, а влітку в Будапешті спекотно, насолодіться прохолодою фонтану біля Королівського палацу.
А взагалі, коли б Ви не здійснили виліт зі Львова до Угорщини, спробуйте угорський «кюртош-калач», солодку угорську смакоту. А наївшись кюртош-калача, спустіться в метро. Жартують, що в Угорщину приїжджають спеціально помалювати на його стінах; дозволено це нібито.
За чим би Ви не їхали до Угорщини, ця поїздка обдарує Вас приємними спогадами.
Від Львова до угорського кордону 5 годин, до Будапешта 9 годин шляху. Якщо Ви хочете скористатися авіа, ми підкажемо, як це зробити, щоб Ваш переліт був комфортним.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81