Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

гарячі тури в Угорщину зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Найчастіше путівки до Угорщини зі Львова мають на увазі відвідування Будапешта, столиці, або озера Балатон. Виникає природне запитання: а що ще можна побачити в Угорщині? Благо, відповідь на це питання можна дати досить велику. Поїздка в Угорщину зі Львова в 2017 році може принести не лише естетичну насолоду Вашій душі, а й оздоровити Ваш організм.

Знамениті угорські термальні джерела мають силу зцілювати хвороби суглобів, хребта і органів дихання. Полежати в чудодійних ваннах можна безпосередньо в Будапешті, в самому великому комплексі міських купалень, в Сечені. Вода, «що подається» природою, має температуру в 76 градусів. Тому її охолоджують, і вже потім подають для купання. Ціна відвідування - в районі 20 євро.
Путівки в Угорщину зі Львова продаються і на інші мінеральні ванни. Так, на заході Угорщини є містечко Тапольца. Авіаквитків до нього не дістати, але, якщо Вам вдасться купити гарячі путівки в Угорщину зі Львова, а термальні джерела - це те, чого ви жадаєте, відправляйтеся в Тапольца. Там розташована печерна купальня. Тобто, люди оздоровлюють свої суглоби, серцево-судинну систему в справжніх печерах, утворених тисячоліттями впливу термальних вод. У подяку за зцілення, знаменитості, відпочиваючі в Тапольца, посадили дерева, які утворили парк «Дружба». Пам'ятка Тапольца - насичене радоном озеро, оточене кипарисовим парком в 40 гектар. Угорці сміються: вони все життя шукали нафту і газ, а знайшли термальні джерела. Зате приїжджі радіють, купивши зі знижкою путівку в Угорщину зі Львова.
Але! Виявляється, не тільки водами лікуються угорці. Подорожуючи по Угорщині зі Львова можна потрапити в містечко Токай, яке знамените своїми винами, причому популярність ця прийшла до нього ще у вісімнадцятому столітті. Характерна особливість токайських вин - наявність в них природного антибіотика, який допомагає впоратися з депресією, головним болем і гастроентерологічними захворюваннями. Сприяють цьому листопадові тумани, які утворюють цілющу цвіль, яка облагороджує токайські вина. Клімат такий. Вино виробляється з родзинок, і солодкість його така висока, що визрівання продукту триває десятки років.
Туристам, які приїхали по путівках в Угорщину зі Львова буде цікаво, що Григорій Сковорода, український філософ, поет і мандрівник, впродовж восьми років представляв уряд у Токаї. Хочете пройти слідами Григорія Сковороди? Дізнавайтеся ціни на путівки, шукайте гарячі тури і тури на двох, і вирушайте в Угорщину прямо зі Львова!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81