Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Де добре відпочити в Тунісі з дитиною. Краще відпочивати в Тунісі

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Туніс по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в Туніс. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури до Тунісу, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок у Тунісі. 

 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі пропозиції

Відпочинок у Тунісі. Переглянути всі

путівки в туніс курорти туніса готелі туніса
Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

Ви вирішили відпочити в Тунісі, але не знаєте, де найкраще зупинитися? У цій статті ми спробуємо розібратися, що ж це за загадкова країна і які місця гідні найбільш пильної уваги. Туніс - країна з дивовижною культурою та історією, і щороку сюди приїжджає все більше і більше туристів, щоб на власні очі переконатися в красі місцевих пейзажів і доторкнутися до самобутності цієї держави. Перебуваючи на землях Північної Африки, Туніс є колонією Франції, і ця суміш культур та релігій позитивно відбилася на всіх сферах життя.
 
Але де найкраще відпочивати в Тунісі? Найбільшим попитом користуються три курорти - Сусс, Хаммамет і Острів Джерба. В цілому країна вражає достатком зелені, величезних пальм, невідомими рослинами та квітами, а в цих трьох місцях вас здивують також чудові готелі і місця для проведення відпустки. Місто Сусс користується найбільшим попитом у туристів, і коли постає питання «де відпочити в Тунісі», в першу чергу ви почуєте про Сусс. Чим же він такий привабливий? Тут можна знайти білосніжні багатокілометрові пляжі і приголомшливого кольору море. А якщо ви вирішили відпочити з дитиною в Тунісі, то Сусс ідеальний для цього варіант: недалеко знаходиться знаменитий Порт-Ель-Кантауї, а в самому місті безліч аква-, луна- і зоопарків для активних дітлахів. А батьки прекрасно проведуть час, прогулюючись по набережній із затишними ресторанчиками і барами.

Хаммамет ж є старовинним туристичним містом, і великий прибуток йде саме від нього. Зовнішність цього міста унікальна - потоплений в зелені і пахучих садах, оточений загадковими стародавніми руїнами і, звичайно, синім морем, Хаммамет з року в рік тримає марку. І це традиційна відповідь на питання, де добре відпочити в Тунісі. 

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81