Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Вартість путівки в Туніс, відпочинку, туру. Скільки коштує поїздка

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Туніс по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в Туніс. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури до Тунісу, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок у Тунісі. 

 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі пропозиції

Відпочинок у Тунісі. Переглянути всі

путівки в туніс курорти туніса готелі туніса
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

Якщо розглядати Туніс як країну для перебування туристів, то вона заслужено підходить під клас самої привабливої країни середземноморського басейну. Любителі подорожей так і тягнуться до витонченого східного колориту, білосніжних піщаних пляжів, великої кількості пам'яток і відмінного сервісу. На ваше запитання: яка вартість поїздки в Туніс, ми відповімо: помітно дешевше в порівнянні з багатьма закордонними країнами. А яка ж ціна вашого здоров'я, душевної рівноваги і комфорту?
 
 Поїздка в Туніс - це гарантоване поліпшення здоров'я, відчуття справжнього комфорту і набуття душевної рівноваги, а, найголовніше, відсутність нанесення істотного удару по сімейному бюджету. Якщо розглядати співвідношення ціни та якості наданих послуг, то вартість туру в Туніс є оптимальною. Тим, хто бажає відвідати Туніс в якості відпочинку, надається велике число висококласних готелів, в яких клієнтам запропонують ідеальне обслуговування і цілий ряд різноманітних послуг. У них ви зможете відпочити і набратися сил після ознайомлення з визначними пам'ятками країни.
 
Отже, скільки коштує відпочинок в Тунісі? Клас комфортабельності пансіону, готелі, число екскурсій, які ви б хотіли відвідати та інші подібні фактори - від усього цього залежить вартість відпочинку в Тунісі. Якщо судити про рівень обслуговування та комфорту, то туніські готелі складають рівну конкуренцію європейським готелям і при цьому отримують велику кількість позитивних відгуків від клієнтів. Скільки коштує путівка до Тунісу? Приблизно так само, як і путівка до Єгипту, для прикладу, є вартість путівки до Тунісу. Проте розваги і можливості для першокласного відпочинку тут наявні в більшій кількості. В основному місцеві пам'ятники розташовуються в сторону заходу і нагадують про візантійських, французьких, фінікійських, римських та арабських завойовників. Максимальна вигода, з якою ви можете відпочити тут, знаходиться зовсім поруч, не прогайте її! 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81