Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Вартість путівки в Туніс, відпочинку, туру. Скільки коштує поїздка

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Туніс по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в Туніс. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури до Тунісу, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок у Тунісі. 

 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі пропозиції

Відпочинок у Тунісі. Переглянути всі

путівки в туніс курорти туніса готелі туніса
Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

Якщо розглядати Туніс як країну для перебування туристів, то вона заслужено підходить під клас самої привабливої країни середземноморського басейну. Любителі подорожей так і тягнуться до витонченого східного колориту, білосніжних піщаних пляжів, великої кількості пам'яток і відмінного сервісу. На ваше запитання: яка вартість поїздки в Туніс, ми відповімо: помітно дешевше в порівнянні з багатьма закордонними країнами. А яка ж ціна вашого здоров'я, душевної рівноваги і комфорту?
 
 Поїздка в Туніс - це гарантоване поліпшення здоров'я, відчуття справжнього комфорту і набуття душевної рівноваги, а, найголовніше, відсутність нанесення істотного удару по сімейному бюджету. Якщо розглядати співвідношення ціни та якості наданих послуг, то вартість туру в Туніс є оптимальною. Тим, хто бажає відвідати Туніс в якості відпочинку, надається велике число висококласних готелів, в яких клієнтам запропонують ідеальне обслуговування і цілий ряд різноманітних послуг. У них ви зможете відпочити і набратися сил після ознайомлення з визначними пам'ятками країни.
 
Отже, скільки коштує відпочинок в Тунісі? Клас комфортабельності пансіону, готелі, число екскурсій, які ви б хотіли відвідати та інші подібні фактори - від усього цього залежить вартість відпочинку в Тунісі. Якщо судити про рівень обслуговування та комфорту, то туніські готелі складають рівну конкуренцію європейським готелям і при цьому отримують велику кількість позитивних відгуків від клієнтів. Скільки коштує путівка до Тунісу? Приблизно так само, як і путівка до Єгипту, для прикладу, є вартість путівки до Тунісу. Проте розваги і можливості для першокласного відпочинку тут наявні в більшій кількості. В основному місцеві пам'ятники розташовуються в сторону заходу і нагадують про візантійських, французьких, фінікійських, римських та арабських завойовників. Максимальна вигода, з якою ви можете відпочити тут, знаходиться зовсім поруч, не прогайте її! 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81