Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Популярні курорти
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Туніс: Тури в Туніс. Відпочинок в Тунісі. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Туніс - пишіть нам вже зараз

   Тури в Туніс дають можливість кожному туристу заглянути в дивовижні священні храми стародавніх богів, могутнє і безсмертне володіння Карфагена. Коли ви придбаєте тур ви відчуєте себе дослідником і першопроходцем. Немало хороших емоцій і вражень відпочинок в Тунісі принесе шанувальникам підводного полювання.
 

готелі Туніса перша лінія

   В Тунісі ви відчуєте всю красу східної екзотики. Це відпочинок європейського класу за доступними цінами!  Дзвоніть нам і ми завжди з радістю підберемо відповідний саме Вам варіант путівки в Туніс, з урахуванням Ваших можливостей і переваг.

 

 тури все включено Туніс

 

Продаємо тури в Туніс по всій Україні

 

Туніс відомий як лікувальний курорт. Жоден курорт світу не досяг успіху так в таласотерапії, як курорти в Тунісі. Тому відмінно підходить для відпочинку і оздоровлення.

У Туніс туристи так само прилітають подивитися на зграї рожевих фламінго, які живуть на курорті Монастір. В Монастирі відпочинок недорогий, але якісний. Пляжі тут чисті, безліч історичних пам'яток, талассоцентр і гольф-полів. Особливо виділяються екстравагантний мавзолей першого президента Тунісу Хабіба Бургиби, оглядовий майданчик рібат і термальні оздоровчі джерела.

Відпочити в Суссе не вдасться, адже життя тут б'є ключем - галасливі вечірки, пляжні дискотеки, гольф-поля і ранчо. У стародавній частині міста безліч історичних пам'яток.

Відпочинок в Тунісі - відмінний подарунок. Купіть путівку в Хаммамет, і ви не прогадаєте. Його піщані пляжі - найкращі у всьому Тунісі, а види на затоку Хаммамет неможливо передати словами. Це самий респектабельний курорт в країні.

Для любителів спокійного і усамітненого сімейного відпочинку підійде Махдия. Тут варто побувати не тільки на морі, але і сходити в найбільший в країні талассоцентр. З місцевих пам'яток побувайте на п'ятничному ринку в Чорних воротах. Там ви зможете купити вручну витканий шовк. А так же неодмінно помилуйтеся заходом на башті фортеці Бордж ..

Вибираючи тури в Туніс в туристичному агентстві Bee Travel, що не обділите увагою острів Джерба. Розважити себе тут можна екскурсіями в медину, форт Бордж-ель-Кебір, синагогу Ля-Гриба, а також відвідати одну з гончарних майстерень.

Один з популярних курортних турів - Набель. Він цікавий тим, що вважається гончарною столицею Тунісу. Ви безумовно будете задоволені відпочинком в набіло, тому що життя тут дуже розмірене і спокійна.

Ви не пошкодуєте, якщо виберете відпочинок в Тунісі, адже спогади про цю країну будуть гріти вас холодною зимою.


 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі варіанти тут

 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

   Туніс - відпочинок в першу чергу. Фірма Бі Тревел продає для вас горящі путівки за доступними цінами. Відпочинок в Тунісі - це обладнані пляжі, чудове Середземне море. Відпочиваючі по-справжньому "потопають " в масі захоплень, адже тільки вони надають відмінну країну для відпустки. Відпочинок в Тунісі - привабливі пляжі, відпочинок - знамениті готелі з відмінним рівнем комфорту. Купуючи тури в Туніс - чудовий вибір для відвідувачів, які прагнуть організувати власну відпустку весело та безтурботно. Літні тури в Туніс - знижка за раннє бронювання.

тури в Туніс Київ

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81