Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

відпочинок в Таїланді ціни зі Львова

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Таїланд - це країна, яка може захоплювати своєю неординарністю не один раз. Відпочинок в Таїланді Львів гарантує море приємних вражень і незвичайних пригод. Часто Південно-Східну Азію вибирають для того, щоб організувати сімейний відпочинок, адже тут велика кількість можливостей захоплююче провести час всією родиною.

Якщо Ви збираєтеся на сімейний відпочинок до Таїланду зі Львова, то врахуйте, що це зовсім не одне і те ж, що поїздка удвох. Доброзичливе ставлення до туристів - це та риса тайців, яку складно не помітити. Не може не радувати і можливість відвідати фантастичні в усіх відношеннях пляжі, місцеві визначні пам'ятки і багато цікавих місць. Тим більше, що ціни дуже сильно порадують тих, хто хоче відпочити в Таїланді. Навіть авіаквитки обійдуться зовсім недорого, якщо купувати їх заздалегідь або по акції.
Влада країни завжди приділяє особливу увагу розвитку туристичної галузі. Саме тому на території держави є місця, які рекомендують відвідувати туристам, що приїхали відпочити всією сім'єю. Перший пункт призначення - місто Чіанг Май. Воно вважається одним з найбільших в країні. Якщо Ви не знаєте, де краще відпочити в Таїланді 2018, то обов'язково відправляйтеся саме в Чіанг Май. Не дивлячись на те, що це досить велике місто, атмосфера в ньому нагадує провінційну. Саме тут зібрана концентрація чудес, які можна побачити, подорожуючи по північній частині країни. Якщо Ви дізнаєтеся, скільки коштує відпочинок в Таїланді, то приємно здивуєтеся і не зможете відмовити собі в такому задоволенні.
Чіанг Май відоме не тільки як місто, в якому можна почерпнути море приємних вражень. Тут дуже добре готують. Більше того, відпочинок у Таїланді зі Львова виявиться марно витраченим часом, якщо Ви не покатаєтеся на слонах. Або хоча б не подивитеся, як це роблять інші. Відпочинок в Таїланді Львів у цьому місті буде найбільш приємним, якщо Ви відвідаєте його з вересня по лютий. Обов'язково зводіть дітей в зоопарк. Їм це буде дуже цікаво. Якщо у вас виникне бажання більше дізнатися про життя тварин, які воліють проявляти активність вночі, то вирушайте на екскурсію саме в цей час доби. Відпочинок в Таїланді 2018 з м. Львів обіцяє бути найкомфортнішим. Виліт зі Львова до Таїланду також можна організувати таким чином, щоб мінімізувати негативні наслідки різниці в часі. Відпочинок в Таїланді і ціни, Львів які пропонує своїм клієнтам, дозволяють залишити більшу частину суми на розваги.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81