Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

гарячі тури в Таїланд зі Львова

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Досвідчені туристи знають, що знайомство з країною завжди потрібно починати з її столиці. Ті, хто купують путівки в Таїланд Львів, відправляються в першу чергу саме туди. Тим більше, це гарна ідея в тому випадку, якщо Ви відправляєтеся на відпочинок з дітьми. Саме в столиці концентрується все те, що потім можна буде більш детально розглянути в інших містах або селищах. Бангкок - столиця Таїланду, вражає туристів неймовірними сполученнями сучасності і старовини. Поїздка в Таїланд зі Львова 2017 починається саме з цього міста, адже міжнародні рейси прибувають в аеропорт Бангкока. Тут багато місць, які варто було б відвідати.

Якщо Ви купували путівки до Таїланду зі Львова і для дітей, то обов'язково відправляйтеся в Дитячий музей подорожей. Крім того, малюкам обов'язково сподобається розглядати мешканців океанських глибин, які зібрані в Океанському світі. Розваги для дорослих - відвідування торгових центрів, боулінгу та театру.
Гарячі путівки до Таїланду зі Львова можуть включати тур по каналах. Для цього використовується човен. Основні водні артерії столиці дозволять розглянути всю красу міста зсередини. Після тривалого міжнародного перельоту Вам буде корисно розім’яти ноги. Для цього також прекрасно підійде похід в зоопарк. Путівки в Таїланд на двох часто купують пари, які хочуть відпочити від всіх турбот і просто побути разом. Чудовим варіантом буде та ж прогулянка в човні. Якщо Ви самі не знаєте, де можете взяти її напрокат, то можна запитати у адміністратора в готелі. До речі, дуже добре, якщо Ви хоча б на мінімальному рівні володієте англійською мовою.
Якщо Ви плануєте купити зі знижкою путівку до Таїланду, то подбайте про це заздалегідь. Звичайно ж, можна придбати і гарячу путівку, але це на той випадок, якщо Ви впевнені, що зможете швидко зібратися і налаштуватися на відпочинок. Ціна такого варіанту обов'язково порадує. Гаряча путівка в Таїланд зі Львова теж може коштувати дешевше, але на оформлення документів і планування поїздки залишається зовсім небагато часу.
Не варто забувати про те, що в Таїланді є велика кількість модних бутіків. Також обов'язково відвідайте ринки, на яких можна від душі поторгуватися. Тим більше, що ціни на путівки в Таїланд зі Львова 2017 зовсім не подорожчали.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81