Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

знижки на бронювання Швейцарія зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Чи багато ви знаєте міст, названих на честь тварин? Побічно - Львів, а Берн, столиця Швейцарії, - точно один з них. За легендою, засновник Берна, герцог Бертольд V, поклав собі назвати нове місто на честь тварини, яке він першим побачить на полюванні. Першим став ведмідь, і з ХІІ століття на карті центральної Європи з'явилося місто з «ведмежим» назвою.

Не буде, мабуть, сюрпризом, що швейцарці люблять ведмедиків і донині, а в своїй столиці навіть влаштували декількох на ПМП - в Берні вам обов'язково покажуть «ведмежу яму», навколо якої завжди збираються натовпи роззяв, що вивчають життя бурих ведмедів.
Берн відрізняється від інших європейський столиць: це не найбільше місто Швейцарії (він п'ятий за чисельністю населення), не самий амбітний і ціни там не найвищі. Зате - це найчистіша столиця. Мало того, що воду п'ють прямо з міських фонтанів (не куштуйте так робити ніде більше, навіть у Львові!), Так ще третина міста ховається в парках і скверах, а центральна частина закрита від транспортного руху.
Останнє, втім, не дивно, зважаючи на те, що старий Берн практично не зазнав змін з Середньовіччя. Швейцарія у всіх військових конфліктах займає нейтральну позицію. На архітектурі та культурну спадщину країни це позначається найкращим чином, а з транспортною проблемою Бернц справляються за допомогою трамваїв.
Туристи в Берні (приїхавши зі Львова і не тільки) гуляють по набережній річки Ааре, милуються черепичним червоним ансамблем дахів і шукають квіткову вулицю. Це, по-перше, найдовша торговельна вулиця в Європі, по-друге, на ній проходить щорічний ярмарок квітів, що саме по собі робить її прекрасною. Якщо квітами вулиця пахне кілька днів у році, то в інший час від неї розноситься аромат сиру і шоколаду. Тут же шукають кафе, де неодмінно замовляють фондю, а потім маку в нього фрукти, хлібець, ковбаску - хто на що вчився. Запивається це місцевим білим вином. Такий бернський відпочинок.
Швейцарське вино не знайшло такої популярності в світі, як французьке, італійське чи грузинське. Але зі швейцарським сиром краще всього поєднується саме воно. «Де вродив, там і знадобився», - це, мабуть, про нього.
Якщо продовжувати про славу Швейцарії, потрібно згадати годинник на Цітглогге. Мало того, що вони були встановлені в 1530 році, і з тих пір не встали жодного разу, так вони ще й уявлення показують - зі знаками Зодіаку, півнем, Хроносом і ведмедем.
Ще в Берні милуються фонтанами, соборами - кафедральним, Петра і Павла. Раннє бронювання Швейцарії зі Львова дозволить вам їх побачити. Акції та знижки на раннє бронювання - це реальний шанс заощадити до половини вартості путівки. Раннє бронювання ціни, авіаквитків, готелів в Швейцарії в разі відпочинку сім'єю або з великою компанією, якщо ви вже знаєте про свої плани на 2017 рік, - хороший варіант якісного відпочинку.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81