Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

відпочинок в Швейцарії ціни зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Туристи, які вибирають Швейцарію, відправляються в цю європейську країну з різних причин. Звичайно, найбільший приплив туристичних інвестицій належить Альпам. Гірськолижні курорти Швейцарії є зразковими і кращими у своєму роді. Швейцарські Альпи в різних регіонах країни нагадують скелі, то покриті густим лісом. Смуга, яку вони утворюють на горизонті то рвана, немов передавальна серцебиття, то гладка і плавна. Так чи інакше, але повсюдно швейцарські Альпи немов створені для того, щоб їх долали, підкорювали, бачили і фотографували.

Потрібно віддати належне швейцарцям, вони шанують свою природу. Знають ціну свого скарбу і оберігають його. Так, Швейцарія - це найчистіша країна Європи, тут в пошані велосипеди, трамваї, електрички. Швейцарську воду п'ють з міських фонтанів і навіть деяких озер. У гори прокладені маршрути: є високогірні залізничні станції (наприклад, на піку Юнгфрауйох), розвинена система підйомників, фунікулерів та канатних доріг - вони часом використовуються як повноцінний пасажирський транспорт (хіба що авіаквитки продаються окремо). Швейцарці живуть в гармонії зі своєю природою. Там їздять спеціальні потяги для лижників - облаштовані для комфортного перевезення лиж. А ще існує «золотий шлях» - залізничний відрізок, за яким їздять потяги з панорамними вікнами, щоб бачити всі місцеві краси. Хоча б заради них варто поїхати на відпочинок до Швейцарії зі Львова.
Влітку, побачивши альпійські луки, мимоволі згадується якщо не реклама відомого молочного шоколаду, то картинки з Едемським садом. Дивишся на цю траву і, дійсно, ніяке інше прикметник, окрім «соковита» в голову не приходить. Немов вона запрограмована бути такою ніжно зеленої, гладкою і рівною.
У Швейцарії немає моря; його функції переймають на себе численні озера. Тут також багато річок, водоспадів. Хороший варіант сімейного відпочинку - Швейцарія зі Львова.
Швейцарія - це не тільки відпочинок, а й якісне оздоровлення. Наголос робиться на детоксикацію організму, тобто виведення з нього токсинів. Основою лікування є багатства швейцарської природи і секрети місцевих медиків.
Швейцарія - затишна і спокійна країна. В ній живуть доброзичливі люди, які шанують чужий простір і навіть у транспорті поважають «зону тиші». Щоб відпочити в Швейцарії, цікавтеся вильотом зі Львова до Швейцарії, виберіть варіант, де краще відпочити в Швейцарії в 2017 році, дізнайтеся, скільки коштує відпочинок зі Львова в Швейцарії вже зараз на нашому сайті.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81