Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

знижки на бронювання Португалія зі Львова

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Розповіді про Португалію зазвичай починаються з того, що це сама південно-західна країна Європи, що межує вона тільки з Іспанією, що омивається водами Атлантичного океану, знаходиться на Піренейському півострові, а також включає Азорські острови та Мадейру. Ідеальний туристичний клімат, чи не цілорічний сезон, географічне розмаїття - також популярні характеристики Португалії. Оформляючи раннє бронювання туру в Португалію у Львові, ви точно про це почуєте.

Що цікаво про цій європейській країні, члені НАТО та ЄС, з євровалютою і шенгеном, так це її самобутність. Європейська глобалізація обійшла Португалію стороною, лише злегка надавши пристрасної сонячній землі європейського шарму.
Португальці говорять португальською. І, до речі, це абсолютно не одне і те ж, що іспанський, як багато хто звик вважати. Молодь, особливо столична, курортна і мегаполісного, трохи знає англійську, французьку, італійську. І ще: в Португалії багато російськомовних; самі португальці чимало їздили по світу в пошуках кращого життя (і, звичайно, великий дух предків-першовідкривачів теж вів їх), тому до емігрантів тут ставляться доброзичливо. Найбільша діаспора - українська.
Про португальцях згадують, коли мова йде про:
1. кругосвітню подорож, Будді, індійському чаї, хні і шовку: Фернан Магеллан відомий першим, Васко да Гама - другим, тобто відкриттям Індії.
2. Кріштіану Роналдо, Луїш Фігу, Жозе Мауріньо, «Бенфіці» і «Порту» - великий футбол є гордістю Португалії. І радістю для всього спортивно зацікавленого світу.
3. Про портвейні. Не "три сокири», а справжній (і єдиний, який має право так називатися) португальський портвейн, що вимагає португальської грунту, португальського сонця, португальської винограду, рук португальців і гідної ціни.
4. Про католицтві: сто років тому в португальській Фатімі Божа Матір з'явилася трьом хлопчикам, і на місце Її явища сьогодні стікається весь християнський світ.
5. Напевно вам знайдеться, що написати цим пунктом, коли ви побуваєте в Португалії - про чудовий відпочинок, який ми можемо вам забезпечити зі Львова.
Плануючи купівлю путівок заздалегідь, ви можете скористатися послугою раннього бронювання ціни, готелів, авіаквитків, турів для літа 2017. Акції та знижки на раннє бронювання Португалії зі Львова допоможуть вам заощадити до 40% вартості путівок.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81