Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

відпочинок в Португалії ціни зі Львова

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Добре відомий закон економіки про циклічність у розвитку описує не тільки економічні реалії. Швидше, навпаки: економісти, спостерігаючи за природою будь-якого живого, взяли його і наклали на свої економічні реалії. Пожвавлення - кульмінація - занепад - дно - пожвавлення ... На португальської вулиці найбільше свято (і точка найвищого підйому) спостерігався в епоху географічних відкриттів і збігся з століттям чудесного Відродження. Звичайно, країна, перебуваючи у своєму зеніті в період Ренесансу, не могла не увібрати його в себе цілком, перепрочесть, перепрошити і видати на-гора свій власний Ренесанс, з португальським присмаком. І ім'я йому - мануеліно.

Якщо ви хочете відпочити в Португалії та насолодитися мистецтвом по-португальськи, вам слід відправитися на північний захід від Лісабона, в місто Синтра. У двадцяти кілометрах від європейської столиці в місті з 30-тисячним населенням підпирають португальське небо вежі Замку маврів, Національного палацу Сінтри і просто чудесного палацу Пена. От тільки не шукайте в Синтре європейської готики: замість стрілчастих вікон і вузьких арок ви побачите круглі зубчасті башточки і невагомі аркади. Чудеса Португалії: як би Європа і як би трохи привезеної Васко да Гама Азії. Стіни замкових веж радують поєднанням жовтого, червоного, коричневого та сірого кольорів. Куполи, башточки, балкони наштовхують на думку про Середньовіччя, і наштовхують даремно: замок був побудований в дев'ятнадцятому столітті. Зате така його відносно невелика історія в неповних два століття дозволяє побачити дійсно автентичне внутрішнє оздоблення - крісла, паласи, ліжка, каміни, фарфор, паркет салонні дивани, мережива скатертин, вирізані з дерева та іншу домашню палацову атрибутику. Це і є мануеліно, відродження по-португальськи.
Людина, зводив палац, напевно любив вид на воду: з вікон Піни видно океан (до нього, до речі, прокладена трамвайна лінія: створюється ілюзія, що рейки стосуються самої води). Завдяки близькості до океану Синтра є популярним місцем відпочинку. Саме через неї їдуть на мис Рок, саму західну точку Євразії.
Насправді дивно, як все пов'язано з усім. Португальське Відродження має кобальтовий колір. Кобальтовий - бо саме контраст кобальту і білизни є основним прийомом азулежу, національної кахельної португальської плитки. Азулежу облицьовували палаци, церкви, будинки знаті. Тому вдома в Португалії морського кольору. Вірніше, кольору океану. Атлантичного, зрозуміло.
У передмістях Сінтри дивляться Палац Монсеррат і монастир капуцинів. На відпочинку в Португалії зі Львова в 2017 році ви теж зможете їх побачити. Дізнайтеся, коли відбувається виліт зі Львова до Португалії, особливості сімейного відпочинку по-португальськи, де краще відпочити в Португалії зі Львова, яка ціна на відпочинок, бронюйте авіаквитки і вирушайте швидше до Португалії!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81