Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Португалія

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Щоб дізнатися душу Угорщини, дивляться виконання чардашу, національного танцю, - з кружлянням багатошарової спідниці навколо партнерів, кокетливого нахилу пір'їнки на капелюсі молодої людини в парі. Щоб дізнатися Португалію, слухають фаду.

Є такі слова, які не можна перевести ні на яку мову; при переведенні його замінюють приблизними словом. Турецьке «Мактуб» перекладають як «повинно трапитися», італійське «перці» як «навіщо», але для будь-якого турка і для будь-якого італійця, відповідно, ці слова означають набагато більше. У португальською мовою таким неперекладним словом є фаду. Це одночасно доля і сповідь, і міський романс. Фаду висловлює ностальгію, самотність, смуток і, звичайно, любов. Фаду виконується під акомпанемент гітари і в цій музиці хороша видна межа між португальським меланхолійним характером і пристрасним іспанським. Фаду - це гордість Португалії.
За цією музикою зі Львова в Португалії вирушайте в ресторани Лісабона і Коїмбри і casa do fadu - «будинку фаду». Під фаду не їдять - під неї сумують. Вона навіть включена в список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Фаду виповнюється португальською мовою, але нехай вас це аніскільки не лякає: пісні про смуток говорять мовою серця, а не слів.
Друге, що є у португальців і чого немає ні в кого іншого, - азулежу. Це така квадратна плитка, якою облицьовані португальські палаци і будинки. Спочатку вона прийшла з арабських країн і основним її мотивом були зірки. Азулежу виконувалася в синьому та білому кольорі, пізніше і мотиви, і фарби урізноманітнити. Керамічна плитка кольору океану - це найкращий сувенір з Португалії (якщо вам не до душі портвейн і мадера - ще дві португальські гордості).
У Португалії легко піддатися меланхолії і ностальгії. Вона сумує про колишню могутність і славу морської володарки, про свої мореплавців; вона дивиться сумними очима мулатки в небо, що відбивається в океані, або вважає хвилі океану, який ще винесе до її берегів не одну перлову нитку.
Розпитайте у Львові в турфірмах про Португалію, туроператори розкажуть вам про ціни зі Львова до Португалії, авіаквитки в туристичних агентствах зі Львова до Португалії ви можете бронювати вже зараз.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81