Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Львів Португалія автобус зі Львова

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Незважаючи на відносно невелику площу Португалії, на одноманітність її кордонів - Іспанія і Атлантичне море, - в країні виділяють кілька туристичних регіонів і напрямів, які ви можете освоїти, замовивши тур зі Львова до Португалії.

Крім поїздок на кращі футбольні матчі, в Португалію їздять на океанські пляжі, в паломництва, на огляд визначних пам'яток. Культура цієї країни відрізняється від загальноєвропейської, що залучає для поїздок до Португалії зі Львова та з усього світу щорічно 10 мільйонів туристів.
У північну частину центральної Португалії їдуть вивчати історію, відбиту в архітектурі та містобудуванні. Тут же милуються заповідної португальської природою, а взимку катаються на лижах. Місто Фатіма, католицький паломницький центр, знаходиться теж у північному регіоні країни.
Південь центральній Португалії - це район, де розташовується Лісабон, столиця держави. Лісабон по праву вважається серцем Португалії - політичним, економічним і культурним. Ця частина країни - мекка для поціновувачів елітного пляжного відпочинку.
Мабуть, найпопулярніше туристичне напрямок зі Львова до Португалії - це південна частина держави. Регіон носить назву Алгарве. Його основна визначна пам'ятка - пляжі. У цьому ж напрямку їдуть, щоб подивитися історичні пам'ятки міст Фару, Тавіра, Бежа. Фортеця Сагріш знаходиться тут же.
У якій би регіон Португалії ви не потрапили, по цій країні зручно переміщатися: транспортною інфраструктурою португальці пишаються не менше, ніж футболом. До слова, в Португалію зі Львова можна дістатися автобусом, на авто, поїздом, літаком і на кораблі.
Португальців називають доброзичливими і гостинними людьми. Вони трохи консервативні і суворо дотримуються свої традиції - національну португальську музику, фаду, в акомпанементі струнних ви можете почути в місцевих ресторанах.
Португальці життєрадісні і обдаровані почуттям гумору. Вони цінують тактовність і хороші манери.
У Португалії вас нагодують найсмачнішою рибою і запропонують національне спиртне - портвейн і мадеру (ціна портвейну - від 3 до 30 дол, мадери - від 16 євро).
Найчудовіше, що можна привезти з Португалії в якості сувеніра, - азулежу. Це така розписна керамічна плиточка (приблизно 14/14 см). Спочатку азулежу облицьовували палаци, пізніше - і звичайні міські будівлі. Рослинний, тваринний, геометричний і глибоко символічний орнамент португальської національної кахельної живопису допоможе вам підібрати сувенір на будь-який смак і привезти його, відправившись зі Львова до Португалії туром вже в 2017 році. Ціни на тури дивіться на нашому сайті.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81