Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Польща

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Польща, правильніше сказати, Республіка Польща, Річ Посполита, це країна з нескінченним потоком туристів. Багато хто їде через неї транзитом в західну Європу - зі Львова до Польщі, а потім до Німеччини, Чехії. Але не помиляються мандрівники, цілеспрямовано і цілком присвятили вихідні або відпустку чудовій країні, з морем, термальними джерелами і гірськолижними курортами, замками та середньовічної міською архітектурою.

У «трімясто» - Гданськ, Гдиня, Сопот - туристичні агентства радять їхати милуватися німецької архітектурою і мочити ноги в Балтійському морі (подорож до Польщі зі Львова того вартий!). До речі сказати, море, хоч і будучи холодним, радує туристів бірюзовим відливом води і відсутністю запаху водоростей. Виходить, ідеальне місце для дихальних вправ.
Поляки, вам скажуть в будь турфірмі Львова, - це нація, по-перше, з високим ступенем патріотизму, по-друге, глибоко стурбована культурою і здоров'ям. Так, на вулицях польських міст встановлені пальники, біля яких гріються в зимовий холод. Маса різних спортивних змагань, забігів, велокросів в Польщі (зі Львова учасники в них беруть постійну участь) проводиться регулярно, як і змагань для гірських лижників.
Польська частина Карпат, Татри, це, в основному, скелясті гори середньої висоти. Основний гірськолижний курорт Польщі - Закопане. Туристичні фірми Львова в Польщі люблять рекомендувати Татри, які, ще й будучи заповідною зоною, дивовижні своєю природною красою. У всякому разі, якщо ви любите українські Карпати (а як їх можна не любити), то Закопане, розвідки заради, теж варто відвідати. Поляки здивують хорошим сервісом і помірними цінами.
За архітектурою їздять до Кракова, туроператори «Львів Польща» радять відвідати місто, схожий на казковий: будиночками, площами, костелами, кольоровими плиточками і парками. Краків довгий час був столицею Польщі; сьогоднішнє серце Польщі, Варшава, це, скоріше, бізнес-центр Республіки. Хоча туристи, спрямовані різними турагентствами зі Львова до Польщі, звичайно, її наповнюють так само інтенсивно, як і Краків.
Варшава - це місто бізнесу і туризму. Найбільший польське місто, де розростаються бізнес-центри і гілки метро. Місто свободи і творчості. Варшава під час 2 Світової війни втратила 60 відсотків історичної спадщини, але зусиллями поляків була відбудована (проте досі в місті є «поранені» будинку, зі слідами куль і бомбардування - в бідному районі за Віслою). Коли будете тримати в руках карту Варшави, зверніть увагу на назви вулиць - Львівська, Корсіканська, Полунична, - районів: Прага, Італія.
Замовляйте авіаквитки до Польщі в турфірмах Львова, щоб побачити її на власні очі.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81