Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

літаком зі Львова в Польщу

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Подорожі часто здійснюються за географічним принципом: їдуть за конкретною пам'яткою, розташованої в конкретній місцевості; туди, куди зручніше, куди є авіаквиток, куди можна дістатися автобусом чи авто. Досить зручно, не посперечаєшся. Однак, з метою експерименту, можна спробувати й інший принцип: скажімо, їхати слідом за кимось. І поїздка до Польщі - ідеально підходить для такого експерименту: територія держави, по-перше, невелика, по-друге, Польща є транспортно розвиненою країною, по-третє, і без чого б експеримент абсолютно не мав сенсу, Польща багата персоналіями, слідом за якими можна їхати. Отже, навіщо вчиняти авіапереліт «Львів - Польща», або Люди, якими пишаються поляки.

Безумовно, Іван-Павло ІІ, перший в історії католицької церкви слов'янський Папа Римський, нині канонізований і височайше шанований, обожнюваний християнським світом за свою скромність, душевну простоту, всепрощаюче серце. Саме він став першим Папою, якого перестали носити в паланкіні. Це - Папа Римський, який просив вибачення за провини католицької церкви, за інквізицію і переслідування вчених, Папа, покровительствовавший молоді. Канонізація ще більше сприяла поширенню пам'ятників, меморіальних знаків на його честь по всій Польщі. Іван-Павло ІІ довгий час жив, навчався в Польщі, в Ягеллонському університеті, тому Краків - це місто, безпосередньо пов'язаний з його ім'ям. До речі, прилетівши літаком зі Львова до Польщі, зробивши посадку в Кракові, не дивуйтеся: аеропорт носить ім'я Івана-Павла ІІ.
Більше цікавитеся точними науками? Вперед за Миколою Коперником, творцем сучасної астрономії, ученим, обосновавшим геліоцентричну систему. Він жив у красивому польському місті Торунь, польській столиці пряників і цегляної архітектури.
Ще один відомий польський учений - єдина жінка, яка удостоїлася Нобелівської премії в галузі фізики і хімії, Марія Склодовська-Кюрі. Вона народилася у Варшаві, але не могла вступити до Варшавський університет по бідності і в силу слабкості своєї статі. Навчалася у Франції, де і жила. Разом з чоловіком відкрила радій і полоній, досліджувала радіацію ціною власного життя.
Польща багата письменниками: Адам Міцкевич, Генрик Сенкевич (автор романів «Куди йдеш», «Вогнем і мечем», нобелівський лауреат; похований у Варшаві); Вєслава Шимборська теж нобелівський лауреат, народилася недалеко від Познані, похована в Кракові, поетеса і публіцист; в Кракові також знаходиться могила ще одного відомого польського письменника і нобелівського лауреата, Чеслава Мілоша.
Звичайно, і, зрозуміло, Фредерік Шопен, польський композитор, піаніст-віртуоз. Його пам'ять можна вшанувати у Варшаві. Для цього достатньо, по-перше, включити добірку його мелодій для фортепіано, а потім забронювати авіа та зробити переліт Львів - Польща. Опинитеся в аеропорту Варшави, і 2017 запам'ятається для вас вальсом Шопена!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81