Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

гарячі тури в Польщу зі Львова

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 У кожній, напевно, країні, є столиця дійсна і діюча і столиця неофіційна, що претендує на цю роль або колись її виконувала. Для Польщі це Краків. Багато туристів, купуючи путівки в Польщу зі Львова, відправляються саме туди.

Адам Міцкевич називав Краків «слов'янським Римом» і «колискою Речі Посполитої». Краків - одна з дев'яти культурних столиць Європи, його центр - це культурна і природна спадщина ЮНЕСКО. Краків - це готика, відродження і бароко в одному флаконі. Це місто з культом Івана Павла ІІ, польського Папи Римського (не дивуйтеся, якщо авіаквитки за путівками до Польщі зі Львова будуть до аеропорту Івана Павла ІІ - його ім'я носить краківський аеропорт), і місто з найстарішим університетом східної Європи - Ягеллонським. До слова, в цьому університеті освіту здобував сам Микола Коперник. Ягеллончик нині більше 750 років. Він грає настільки важливу роль в житті міста, що п'ята частина жителів Кракова є його студентами.
Туристи люблять Краків за компактне розміщення пам'яток: щоб подивитися «все», потрібно йти вздовж так званої «королівської дороги». Яскравим її акцентом є Вавель, пагорб, на якому розташовується замок, де коронували і ховали польських монархів. Місце, до речі, цікаво не тільки з точки зору архітектури - це потужний духовний центр: кажуть, на Вавелі знаходиться сьома чакра Землі.
У центрі Кракова - площа Ринок, оточена барвистими кам'яними будинками, тут же - асиметричні вежі собору, ринок як пам'ятка архітектури, костели, фортепіано з оголошеннями, голова Аполлона на постаменті ... Путівка до Польщі зі Львова дасть вам можливість її, цю голову, навіть помацати і, зрозуміло, загадати бажання.
Краків - це місто 13 театрів і 48 музеїв. Тут заборонена реклама на фасадах і кожен день звучить труба в пам'ять про той день, коли, за переказами, трубач, побачивши орду біля кріпосних стін, сповістив городян про небезпеку, за що заплатив високою ціною - власним життям.
Це казкове місто, повний містики і переказів. Місто Станіслава Лема і «Дами з горностаєм» да Вінчі. Місто для всіх і для кожного. Поїздка до Польщі в 2018 році неодмінно переконає вас у красі Кракова. Купити зі знижкою путівку до Польщі зі Львова, путівки до Польщі на двох, гарячі путівки до Польщі зі Львова 2018 ви можете в нашому турагентстві.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81