Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

ціни на тури Львів Польща

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Перший тур до Польщі зі Львова зазвичай пов'язаний з Варшавою, Краковом, Вроцлавом або Закопане. Туристи оглядають давню архітектуру, катаються на лижах або їдуть в портові міста - Гданськ, Гдиню. Можна розтягнути польське подорож по цих містах на два-три рази і вважати Польщу побаченої. Але! Також можна поїхати в місця, не такі відвідувані туристами, і зробити новий тур до Польщі зі Львова в 2018 році.

Якщо приїжджати туром до Польщі на вихідні з боку Прибалтики або Калінінграда, перше, що варто дивитися, - замок Марієнбург в місті Мальборк. Раніше - столиця Тевтонського ордену, потім - резиденція польських королів, житло прусів, сьогодні - цегляний готичний замок-музей.
Щоб пробратися всередину, колись потрібно було пройти 14-воротную систему безпеки. Усередині палацу проводилися наради і збори; щоб уникнути прослуховування в сусідній церкви був встановлений орган, який повинен був грати безперестанку. У фортеці (приблизно ХV століття) був змонтований підлога з підігрівом, стіни прикрашали фрески, в залах і зараз можна побачити кам'яні колони, що підпирають склепіння замку, каміни. Правда (і на жаль), замок дуже постраждав під час німецької окупації. Але сьогодні він реконструюється і вже готовий розкрити деякі зі своїх таємниць туристам.
Якщо ваш маршрут проходить через Вроцлав і у вас є 2-3 вільних години, загляньте на Тумський острів, саму історичну частину міста. Крім, можливо, вже звичних оку красот - мадонн, фонтанів, цегляних костелів шпилів, - Тумський острів привабливий тим, що він - єдиний, де для освітлення використовуються газові ліхтарі. Щовечора ліхтарник їх запалює, а на світанку - гасить. Постарайтеся побачити Тумський острів ввечері, щоб переконатися в диво на власні очі.
У тому ж Нижньосілезького воєводстві знаходиться кілька колоритних сіл. У підступний взимку катаються на рогатих санях, навіть влаштовують санні змагання та фестивалі. Село Глушиця відома своїми підземеллями - недалеко від неї виритий тунель в два кілометри завдовжки. Створений він був німецькими військовими нібито для виготовлення зброї. Зараз по тунелю возять на човнах і пропонують пошукати скарби, які не встигли вивезти представники Третього Рейху. Вся Нижня Сілезія складається з палаців і замків різного часу (польського, австрійського, чеського чи німецького панування) - вони, до речі, продаються (ціну резиденції уточнюйте на місці).
Якщо ви хочете купити зі знижкою тури в Польщу, забронювати авіаквитки, придбати гарячий тур зі Львова в 2018 році, наше турагентство вам у цьому допоможе!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81