Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Недорогий відпочинок у ОАЕ. Недорогі тури, путівки з дітьми. Арабські Емірати

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в ОАЕ по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в ОАЕ. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на ОАЕ, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на ОАЕ. 

 Гарячі путівки і тури на ОАЕ  всі пропозиції

Відпочинок на ОАЕ. Переглянути всі

путівки в оае курорти оае готелі оае
Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

Об'єднані Арабські Емірати користуються у туристів надзвичайною популярністю. Сюди прагнуть відпочиваючі з усіх куточків планети. Передусім тому, що тут особливий, "пляжний" клімат, непередавана своєрідність місцевої природи, висококласний сервіс. Крім того коштує поїздка в ОАЭ недорого. Емірати розташовані на березі Персидської затоки, і лише один з них - Фуджейра - поблизу Індійського океану. Сонце, море, ласкавий пісок, всілякі водні розваги і атракціони - найкраща терапія від накопиченої трудової і життєвої втоми. А оскільки вітчизняні туроператори працюють досить активно по організації подорожей в цю країну, і у них діють гнучкі системи знижок - недорогий відпочинок в ОАЭ цілком реальний.
 
Туристам в еміратах завжди раді. Правила перебування тут досить прості. У готелях до послуг гостей - усі необхідні зручності, причому, якісний сервіс надають як елітні готелі, так і недорогі. Тури в ОАЭ дійсно стають поїздкою у світ комфорту і екзотичного відпочинку.  Ще одна особливість відвідування цієї арабської держави - можливість придбати дешеві і якісні товари у безмитних бутиках Дубай. А щоб ваш шопінг був не лише корисним, але і захоплюючим, хазяї влаштовують театралізовані вистави.  Завжди маючи в розпорядженні відповідні варіанти придбати в туристичній фірмі недорогі гарячі путівки в ОАЭ, ви не лише приємно відпочинете але й заощадите засоби при купівлі необхідних для вас речей.
 
У Еміратах можна захоплююче провести і сімейний відпочинок. Інтереси дітей тут постійно враховують. Це дитяче меню і дитячі стільчики в ресторанах, здорова, різноманітна і завжди свіжа їжа, а також ціла індустрія розважальних закладів для дітей: захоплюючі атракціони аквапарків, велетенські акваріуми з дивовижними глибоководними рибами. А чого варта для вашого малюка прогулянка на верблюді! Відпочити в ОАЭ недорого з дітьми завжди можливо ще й тому, що сім'я для жителів Аравійського півострова - це святе. Особлива увага і опіка з їх боку вашій дитині забезпечені. Крім того у туроператорів є привабливі знижки для охочих присвятити країні пісків і бірюзових морських просторів свій сімейний відпочинок. 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81