Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

літаком зі Львова в ОАЕ

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Ті, хто ще жодного разу не відпочивав в Еміратах, але дуже цього хоче, повинні приготуватися до незабутніх емоцій. Цій країні під силу вразити будь-кого. Саме тут знаходяться найвищі в світі хмарочоси і багато інших цікавих речей. Навіть переліт Львів - ОАЕ дарує море позитивних вражень. Авіаперевізники організовують все на вищому рівні. Навряд чи Вам доведеться ще в якому-небудь літаку побачити такий високий рівень комфорту.

Ті, хто переживе авіапереліт Львів - ОАЕ, отримають можливість побачити багато цікавого. Наприклад, туристи часто цікавляться підводними готелями, обертовими вежами, штучними островами, гігантськими фонтанами, парками розваг і небаченими аквапарками.
Цікаво, що будівництво в Дубаях не зупиняється ні на хвилину. Саме тому столицю Емірат називають найбільш динамічним містом. Те ж можна сказати і про країну в цілому. Ви можете побачити це вже в той момент, коли летите літаком зі Львова в ОАЕ. Творчий підхід і використання найновіших технологій добре поєднуються, дозволяючи створювати справжні шедеври. Чи не дивно, що суми, Які щодня вкладаються у будівництво, просто вражають. Якщо Ви летите за маршрутом Львів - ОАЕ, літак обов'язково піде на посадку в Дубаях. У Вас буде можливість побачити "Арабську вежу", яка є символом столиці. Це архітектурне диво називають перлиною Еміратів, зразком архітектурного мистецтва третього тисячоліття. Готель-вітрило по-праву став одним з тих об'єктів, які були занесені в Книгу рекордів Гіннеса завдяки своїй висоті. Більше того, побудували його на штучному острові, розташованому на відстані 280 метрів від берега.
Цікаво, що авіа зі Львова в ОАЕ дуже добре організовані. Є можливість полетіти в той час, в який Вам найбільш зручно. Важливо заздалегідь потурбуватися про придбання квитків, адже цей напрям дуже популярний. Виліт зі Львова в ОАЕ може організувати і туроператор, якщо Вам так буде зручніше.
Всі об'єкти архітектурного мистецтва, які Ви побачите в цій країні, будуються дуже ретельно. Особливо це відбивається на якості обробних робіт. Використовуються тільки найякісніші матеріали. Для того, щоб відвідати цю чудову країну зі своєю культурою і унікальною самобутністю, необхідно звернутися в турагентство, яке пропонує прийнятну ціну на відпочинок в 2017 році.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81